Zawody sportowe rozgrywane z okazji Święta Gminy Nieporęt

Zapraszamy do udziału w zawodach sportowych rozgrywanych z okazji

Miejsce turnieju:Port Jachtowy w Nieporęcie ul. Wojska Polskiego 3 – plaża,
8.30 – 9.30 – weryfikacja drużyn,
10.00 – rozpoczęcie turnieju,
10.00 – 15.30 – rozgrywki turniejowe,
16.00 – wręczenie nagród zwycięzcom w trakcie uroczystości związanych z obchodami Święta Gminy Nieporęt – Port Jachtowy w Nieporęcie (scena główna).

Uczestnicy:
a) kategoria młodzieżowa- uczniowie gimnazjum,
b) kategoria OPEN-wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat.
Drużyny dwuosobowe (dopuszcza się zarówno kobiety jak i mężczyzn oraz drużyny mieszane).

Regulamin zawodów:
1. W zależności od ilości zgłoszonych drużyn zawody odbędą się w grupach lub ” każdy z każdym”.
2. Drużyny grają 2 sety do 21 punktów (po 5 pkt. zmiana stron boiska).
3. W przypadku remisu 1:1 – nie ma trzeciego seta do klasyfikacji będą się liczyć małe pkt. zdobyte w całym turnieju.
4. W przypadku podziału na grupy-finał odbędzie się do dwóch wygranych setów, a w przypadku remisu 1:1 o zwycięstwie decyduje trzeci set do 15 pkt (przewaga 2-punktowa kończy mecz).
5. Do finału A awansują drużyny, które wygrały grupę, a do finału B- drużyny z drugich miejsc w grupach.
6.Organizator dopuszcza zmiany sposobu rozgrywek po weryfikacji drużyn (uzależnione jest to od ilości zgłoszonych drużyn).
7. Obowiązuje ubiór sportowy (plażowy). Dopuszcza się do grania w butach sportowych
8. Wszelkie reklamacje i uwagi zgłaszać do organizatora i sędziego głównego zawodów.

Sędzia główny zawodów:
licencjonowany sędzia piłki siatkowej mgr inż. Jan Wróblewski.

Uwaga !
1. Dzieci i młodzież do 18 roku życia uczestniczą w zawodach pod opieką rodziców (opiekunów prawnych).
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za dojazd uczestników na zawody i powrót.
3. Organizator zawodów uznaje, że dzieci uczestniczące w zawodach posiadają zgodę
rodziców o „braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach”

Gminne Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Nieporęt

Termin: 16 czerwca 2012r. (sobota).
Miejsce: Białobrzegi Gmina Nieporęt – staw wędkarski Koła Wędkarskiego Nr 30 – obok Jednostki Wojskowej

Zbiórka zawodników: godzina 7.00 – przy stawie PZW.
Początek zawodów przewidziany na godz. 7.30.
Zakończenie zawodów przewidziane na godz. 12.00.

Uczestnicy:
Zawody będą rozgrywane w następujących kategoriach wiekowych:
– kadeci (do 10 lat),
– juniorzy (od 11 do 16 lat),
– seniorzy (powyżej 16 lat).

Wręczenie nagród w dniu zawodów o godz. 16.00 w trakcie uroczystości związanych z obchodami Święta Gminy Nieporęt – Port Jachtowy w Nieporęcie.