Ruszyły zapisy na kurs żeglarski organizowany przez Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego

Marzysz o wakacyjnej przygodzie? Chcesz poczuć wiatr we włosach i smak wolności? Dołącz do naszego kursu żeglarskiego organizowanego przez Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną, a także praktykę pod okiem doświadczonych instruktorów żeglarstwa. Spędzisz 9 wspaniałych dni i osiągniesz umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie sterować jachtem.

Szkolenie dedykowane jest mieszkańcom Gmin Zalewu Zegrzyńskiego, aby wziąć w nim udział należy spełnić dwa wymagania:

  • minimalny wiek uczestników 14 lat
  • posiadać status mieszkańca jednej z gmin (Dąbrówka, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Serock, Radzymin, Wieliszew)

Mamy dla Was dwa terminy szkoleń: 

I termin: 1 lipca – 11 lipca 2024 – dni robocze (termin szkolenia z egzaminem, minimalny wiek 14 lat) w godzinach 9.00 do 16.00

II termin: 15 lipca – 25 lipca 2024 – dni robocze (termin szkolenia z egzaminem, minimalny wiek 14 lat) w godzinach 9.00 do 16.00

Opłata jaką ponoszą uczestnicy to jedynie wpisowe, które wynosi 750 zł. Kwota ta obejmuje udział w 9-dniowym kursie, wyżywienie oraz egzamin.

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie swojej kandydatury na adres zgzz@wp.pl, podając w wiadomości imię i nazwisko uczestnika, wiek, zamieszkałą gminę plus skan PIT-u za zeszły rok, numer telefonu oraz wybrany termin kursu. Informujemy, że liczy się kolejność zgłoszeń, a każdy chętny musi się zgłosić sam.