Spisobus przyjedzie do Nieporętu !

To już ostatni moment! Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 kończy się 30 września.

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie spisali się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, a potrzebują do tego pomocy, zapraszamy do budynku Urzędu Gminy Nieporęt Plac Wolności 1.

We wrześniu w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach 16:00 – 18:00 w naszym urzędzie dyżur pełnić będzie Rachmistrz Spisowy.

Do spisania niezbędne będą między innymi: numery PESEL oraz nazwy zawodów wszystkich domowników, powierzchnia mieszkania lub domu (można ją znaleźć w decyzji wymiaru podatku od nieruchomości), oraz data oddania budynku do użytkowania.

Przypominamy również, że w Urzędzie Gminy Nieporęt w godzinach pracy urzędu działa punkt do samopisu internetowego, a wsparciem służy przeszkolony pracownik.

Aby skorzystać z pomocy urzędnika, należy się wcześniej umówić na wizytę pod numerem telefonu 22 767 04 25 lub 22 767 04 26

Spisobus przyjedzie do Nieporętu!

7 września 2021 r. w godzinach 09:00 – 16:00 na parkingu przed  Urzędem Gminy Nieporęt     (wejście od Placu Wolności)  zaparkuje spisobus, w którym będzie możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Spisobus to specjalnie oznakowany bus, w którym pracownicy Głównego Urzędu Statystycznego uprawnieni do przeprowadzenia spisu online, pomogą zainteresowanym dopełnić obowiązku spisowego. Aby skorzystać z możliwości udziału w spisie należy przygotować dane osobowe wszystkich domowników, którzy będą podlegali wspólnemu spisowi także tych osób które będą podlegały wspólnemu spisowi – również tych, przebywających czasowo za granicą.