Klub Młodego Podróżnika 2019
„KLUB MŁODEGO PODRÓŻNIKA - sezon 2019” – PODSUMOWANIE
Z inicjatywy GMINNEGO OŚRODKA KULTURY w Nieporęcie w dniach 19 marca - 25 maja 2019 r. odbyły się zajęcia dla dzieci pod nazwą „KLUB MŁODEGO PODRÓŻNIKA - sezon 2019”. Sponsorem projektu była firma GAZ-SYSTEM S.A., zaś prowadzącą - podróżniczka i pilot wycieczek zagranicznych Beata Dubaniewicz, mieszkanka gminy Nieporęt, która podczas spotkań opowiadała dzieciom o swoich obserwacjach i przygodach zdobytych podczas egzotycznych podróży.

