Nowy samochód dla OSP w Wólce Radzymińskiej

Zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Renault wraz z wyposażeniem dla OSP w Wólce Radzymińskiej był możliwy dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z  Wojewódzkiego  Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Środki przekazane przez WFOŚiGW pochodzą z Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych i wynoszą 365 tys. zł. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji dofinansowało zakup kwotą w wysokości 255 tys. zł. Pozostałe środki, w wysokości 204 tys. zł, niezbędne do zakupu nowego samochodu pochodzą z budżetu gminy Nieporęt.   OSP- Wólka Radzymińska osp_samochod