Harmonogram odbioru odpadów

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW CZERWIEC 2020 r.

Harmonogram sierpień 2020

Harmonogram Lipiec 2020

Harmonogram odbioru odpadów czerwiec (POBIERZ)

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW NA 2020 rok.

11harmp2020calyrokstr122harmp2020calyrokstr1

Harmonogram odbioru odpadów 2020r.

Firmą odbierającą odpady na terenie gminy Nieporęt   do końca 2020 roku jest konsorcjum  MS-EKO i EKO-MaX Recykling z Warszawy.
Ww. firma odbiera odpady w godzinach od 7.00 do 20.00.

Pojemniki i worki z odpadami wystawiamy, dzień wcześniej (wieczorem) lub danego dnia przed godziną 7.00 rano. Jeżeli pojemniki lub worki nie zostaną wystawione zgodnie z powyższym, wówczas nie będą przyjmowane reklamacje, natomiast ich odbiór nastąpi w kolejnym terminie wyznaczonym zgodnie z harmonogramem.

W przypadku posiadania zewnętrznej altany śmietnikowej, należy otwierać ją dzień wcześniej (wieczorem) lub danego dnia przed godziną 7.00 (rano).

Przypominamy również, iż w przypadku odbioru odpadów z przydomowych altan śmietnikowych firma zabiera wszystkie odpady, które się w niej znajdują. W związku z tym prosimy o pozostawianie w ww. altanach tylko i wyłącznie odpadów przeznaczonych do odbioru.

REKLAMACJE
W przypadku nie odebrania odpadów przez firmę zgodnie z harmonogramem prosimy o zgłaszanie reklamacji do Urzędu Gminy Nieporęt pok. nr 32 (parter), nr tel. (22) 767 04 47, dnia następnego po wyznaczonym dniu odbioru odpadów do godziny 15.30.

UWAGA
Przypominamy o umieszczaniu numerów domów na ogrodzeniach w celu prawidłowej lokalizacji danej nieruchomości oraz o zamykaniu psów w dniu odbioru odpadów. Z posesji, która nie będzie zabezpieczona przed wydostawaniem się czworonoga, nie będą odbierane odpady i wówczas trzeba będzie czekać do następnego odbioru zgodnie z harmonogramem.

————————————————————————