Harmonogram odbioru odpadów

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW MAJ 2020 r.

Harmonogram na maj (POBIERZ)

Harmonogram odbioru odpadów – kwiecień

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW NA 2020 rok.

11harmp2020calyrokstr122harmp2020calyrokstr1

Harmonogram odbioru odpadów 2020r.

Firmą odbierającą odpady na terenie gminy Nieporęt   do końca 2020 roku jest konsorcjum  MS-EKO i EKO-MaX Recykling z Warszawy.
Ww. firma odbiera odpady w godzinach od 7.00 do 20.00.

Pojemniki i worki z odpadami wystawiamy, dzień wcześniej (wieczorem) lub danego dnia przed godziną 7.00 rano. Jeżeli pojemniki lub worki nie zostaną wystawione zgodnie z powyższym, wówczas nie będą przyjmowane reklamacje, natomiast ich odbiór nastąpi w kolejnym terminie wyznaczonym zgodnie z harmonogramem.

W przypadku posiadania zewnętrznej altany śmietnikowej, należy otwierać ją dzień wcześniej (wieczorem) lub danego dnia przed godziną 7.00 (rano).

Przypominamy również, iż w przypadku odbioru odpadów z przydomowych altan śmietnikowych firma zabiera wszystkie odpady, które się w niej znajdują. W związku z tym prosimy o pozostawianie w ww. altanach tylko i wyłącznie odpadów przeznaczonych do odbioru.

REKLAMACJE
W przypadku nie odebrania odpadów przez firmę zgodnie z harmonogramem prosimy o zgłaszanie reklamacji do Urzędu Gminy Nieporęt pok. nr 32 (parter), nr tel. (22) 767 04 47, dnia następnego po wyznaczonym dniu odbioru odpadów do godziny 15.30.

UWAGA
Przypominamy o umieszczaniu numerów domów na ogrodzeniach w celu prawidłowej lokalizacji danej nieruchomości oraz o zamykaniu psów w dniu odbioru odpadów. Z posesji, która nie będzie zabezpieczona przed wydostawaniem się czworonoga, nie będą odbierane odpady i wówczas trzeba będzie czekać do następnego odbioru zgodnie z harmonogramem.

————————————————————————