HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW PAŹDZIERNIK 2019 r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na listopad 2019 r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na październik 2019 r.

 

 

Terminarz wywozu odpadów na rok 2019.

Firmą odbierającą odpady na terenie gminy Nieporęt   do końca marca 2019 roku jest FIRMA PARTNER  Sp. z o.o. z Warszawy
Ww. firma odbiera odpady w godzinach od 7.00 do 20.00.

 

Pojemniki i worki z odpadami wystawiamy, dzień wcześniej (wieczorem) lub danego dnia przed godziną 7.00 rano. Jeżeli pojemniki lub worki nie zostaną wystawione zgodnie z powyższym, wówczas nie będą przyjmowane reklamacje, natomiast ich odbiór nastąpi w kolejnym terminie wyznaczonym zgodnie z harmonogramem.

W przypadku posiadania zewnętrznej altany śmietnikowej, należy otwierać ją dzień wcześniej (wieczorem) lub danego dnia przed godziną 7.00 (rano).

Przypominamy również, iż w przypadku odbioru odpadów z przydomowych altan śmietnikowych firma zabiera wszystkie odpady, które się w niej znajdują. W związku z tym prosimy o pozostawianie w ww. altanach tylko i wyłącznie odpadów przeznaczonych do odbioru.

 

REKLAMACJE
W przypadku nie odebrania odpadów przez firmę zgodnie z harmonogramem prosimy o zgłaszanie reklamacji do Urzędu Gminy Nieporęt nr tel. (22) 767 04 47, dnia następnego po wyznaczonym dniu odbioru odpadów do godziny 15.30.

UWAGA
Przypominamy o umieszczaniu numerów domów na ogrodzeniach w celu prawidłowej lokalizacji danej nieruchomości oraz o zamykaniu psów w dniu odbioru odpadów. Z posesji, która nie będzie zabezpieczona przed wydostawaniem się czworonoga, nie będą odbierane odpady i wówczas trzeba będzie czekać do następnego odbioru zgodnie z harmonogramem.