Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

MISTRZOSTWA GMINY NIEPORĘT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KATEGORII ,,DZIECI” KLAS VI i MŁODSI, W KATEGORII ,,MŁODZIEŻ” KLAS VII; VIII
i III KLAS GIMNAZJALNYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY NIEPORĘT
W RAMACH MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

HARMONOGRAM ZAWODÓW

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

KATEGORIA ,,DZIECI”

KLASY III, IV, V i VI

Lp. Dyscypliny sportowe Termin zawodów Organizator –  miejsce,
osoba odpowiedzialna; tel.
1. Mini piłka koszykowa dziewcząt 24.10.2018r. godz. 9.00 SP Nieporęt, Tomasz Zalewski
tel. 509476044
2. Mini piłka koszykowa chłopców 25.10.2018r. godz. 9.00 SP Nieporęt, Tomasz Zalewski
tel. 509476044
3. Unihokej dziewcząt 13.11.2018r. godz. 9.00 SP Białobrzegi, Jacek Wojewódko tel. 502613933
4. Unihokej chłopców 14.11.2018r. godz. 9.00 SP Białobrzegi, Jacek Wojewódko tel. 502613933
5. Tenis stołowy dziewcząt i chłopców 14.01.2019r. godz. 9.00 SP Józefów, Marcin Podwysocki
tel. 508177730
6. Mini piłka siatkowa dziewcząt 14.02.2019r. godz. 9.00 SP Stanisławów Pierwszy,
Dariusz Pieśniak tel. 533995555
7 Mini piłka siatkowa chłopców 15.02.2019r. godz. 9.00 SP Stanisławów Pierwszy,

Dariusz Pieśniak tel. 533995555

8. Mini piłka ręczna dziewcząt 06.03.2019r. godz. 9.00 SP Nieporęt, Tomasz Zalewski

tel. 509476044

9. Mini piłka ręczna chłopców 07.03.2019r. godz. 9.00 SP Nieporęt, Tomasz Zalewski

tel. 509476044

10. Mini piłka nożna dziewcząt
i chłopców
27.03.2019r. godz. 9.00 SP Nieporęt, Tomasz Zalewski

tel. 509476044

11. Pływanie indywidualne
i sztafetowe dziewcząt
i chłopców klas III-VI
21.03.2019r. godz. 9.00 Basen Stanisławów Pierwszy, Katarzyna Słomińska
tel. 602703466
12. Dwa ognie
dziewcząt i chłopców
03.06.2019r. godz. 9.00 SP Izabelin, Adam Pomaski
tel. 692113263
13. Piłka plażowa
dziewcząt i chłopców
05.06.2019r godz. 9.00 SP Stanisławów Pierwszy,

Dariusz Pieśniak tel. 533995555

Brak możliwości technicznych przeprowadzenia ich przez Gminy Powiatu Legionowskiego
– dyscypliny sportowe tj. indywidualne biegi przełajowe, sztafetowe biegi przełajowe, czwórbój lekkoatletyczny i gimnastyka rozgrywane są od szczebla Powiatu, mogą w nich uczestniczyć wszystkie szkoły z gmin bez eliminacji gminnych. Wyniki do współzawodnictwa Szkół Gminy Nieporęt o Mistrza w Sporcie w danym roku szkolnym w nie rozgrywanych ww. dyscyplinach sportowych w gminie będą zaliczane szkołom, które brały udział bezpośrednio w Mistrzostwach Powiatu według kolejności zajętych tam miejsc.

 

KATEGORIA ,,MŁODZIEŻ”

KLASY VII, VIII i III GIMNAZJALNE

 

Lp. Dyscypliny sportowe Termin zawodów Organizator –  miejsce,

osoba odpowiedzialna; tel.

1. Piłka nożna dziewcząt 01.10.2018r. godz. 9.00 SP Józefów, Katarzyna Słomińska tel. 602703466
2. Piłka nożna chłopców 08.10.2018r. godz. 9.00 SP Józefów, Katarzyna Słomińska tel. 602703466
3. Piłka koszykowa
dziewcząt i chłopców
09.11.2018r. godz. 9.00 SP Białobrzegi, Jacek Wojewódko tel. 502613933
4. Unihokej dziewcząt 29.11.2018r. godz. 9.00 SP Stanisławów Pierwszy,
Michał Madej tel. 502508793
5. Unihokej chłopców 30.11.2018r. godz. 9.00 SP Stanisławów Pierwszy,

Michał Madej tel. 502508793

6. Tenis stołowy
dziewcząt i chłopców
18.02.2019r. godz. 9.00 SP Józefów, Marcin Podwysocki
tel. 508177730
7. Piłka siatkowa dziewcząt 04.03.2019r. godz. 9.00 SP Stanisławów Pierwszy,

Dariusz Pieśniak tel. 533995555

8. Piłka siatkowa chłopców 05.03.2019r. godz. 9.00 SP Stanisławów Pierwszy,

Dariusz Pieśniak tel. 533995555

9. Piłka ręczna
dziewcząt i chłopców
18.03.2019r. godz. 9.00 SP Białobrzegi, Jacek Wojewódko tel. 502613933
10. Pływanie indywidualne
i sztafetowe
26.03.2019r. godz. 9.00 Basen Stanisławów Pierwszy, Anna Wenerska tel. 507262112
11. Piłka plażowa
dziewcząt
i chłopców
07.06.2019r godz. 9.00 SP Stanisławów Pierwszy,

Dariusz Pieśniak tel. 533995555

 

Brak możliwości technicznych przeprowadzenia ich przez Gminy Powiatu Legionowskiego – dyscypliny sportowe tj. indywidualne i sztafetowe biegi przełajowe, ringo, dwubój nowoczesny, lekkoatletyka rozgrywane są od szczebla Powiatu, mogą w nich uczestniczyć wszystkie szkoły z gmin bez eliminacji gminnych. Wyniki do współzawodnictwa Szkół Gminy Nieporęt o Mistrza w Sporcie w danym roku szkolnym w nie rozgrywanych ww. dyscyplinach sportowych w gminie będą zaliczane szkołom, które brały udział bezpośrednio
w Mistrzostwach Powiatu według kolejności zajętych tam miejsc.

 

Każda szkoła zgłasza udział w zawodach do organizatora zawodów do 3 dni przed ich rozpoczęciem. Organizator zawodów przesyła wyniki rozegranych zawodów w ciągu tygodnia do V-ce przewodniczącej Gminnego Szkolnego Związku Sportowego
kol. Anna Wenerska tel. 507262122, która jest odpowiedzialna za prowadzenie klasyfikacji szkół podstawowych o Mistrza Gminy w Sporcie w kategorii ,,Dzieci” i ,,Młodzież”.
Mistrzowie poszczególnych konkurencji reprezentują Gminę Nieporęt na Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego.

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl.

 

 

Przewodnicząca                                                                          Przewodniczący

Komisji Oświaty                                                                          Gminnego i Powiatowego

Kultury Sportu                                                                            Szkolnego Związku Sportowego

i Turystyki                                                                                   Roman Madej

Rady Gminy Nieporęt

Monika Kamińska