Tag Archive for: dzika plaża

Otwarcie kąpieliska na „Dzikiej Plaży”

W sobotę, 13 czerwca, rozpoczynamy sezon kąpielowy! Od godziny…

Dzika Plaża – kąpielisko

Dzika Plaża – jedyne kąpielisko w powiecie 16 czerwca…

Nieporęt zimą

Na najbliższe dni przewidywana jest prawdziwie zimowa pogoda.…
Dzika plaża z lotu ptaka

Gminny obiekt rekreacyjno i wypoczynkowy „Dzika Plaża” w Nieporęcie

„Dzika Plaża” w Nieporęcie, położona przy południowym…

Bezpieczniej na drodze przy Dzikiej Plaży

19 października rozpoczęły się roboty drogowe związane z przebudową odcinka drogi wojewódzkiej nr 631 wzdłuż terenu rekreacyjno-wypoczynkowego Dzika Plaża w Nieporęcie. Ich celem jest zwiększenia bezpieczeństwa pieszych i kierujących pojazdami w tym rejonie.

Kąpielisko Dzika Plaża bezpieczne

Rekordowo wysokie temperatury zachęcają do przebywania na plaży i szukania ochłody w wodzie. Woda w kąpielisku Dzika Plaża jest codziennie monitorowana i można się w niej bezpiecznie kąpać.

Zaplanuj ostatni weekend wakacji z Gminą Nieporęt

Zapraszamy do spędzenia ostatniego weekendu wakacji na imprezach kulturalnych i sportowych organizowanych w gminie Nieporęt.

Bezpieczeństwo na obszarach wodnych Gminy Nieporęt

W Gminie Nieporęt ustawione zostały znaki i tablice przy wszystkich zbiornikach wodnych i stanowiskach wykorzystywanych do rekreacji, które informują o możliwych zagrożeniach dla kapiących i wypoczywających. Również w miejscach, gdzie kąpiel jest dozwolona, zamieszczono stosowne informacje.

Dzika Plaża z książką

W połowie sierpnia na wypoczywających na Dzikiej Plaży czekała miła niespodzianka. Pojawiła się tam mobilna wypożyczalnia książek, w której na rodziców i dzieci czekały różnorodne atrakcje.

Dzika Plaża jednym z pięciu kąpielisk na Mazowszu

Zapraszamy do lektury artykułu dotyczącego kąpielisk w województwie mazowieckim, zamieszczonym na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. W 2011 r. na Mazowszu spełniąjcych wymagania kąpielisk było 9, natomiast w roku 2014 r. już tylko 5.

INFORMACJA o Kompleksie Rekreacyjno-Wypoczynkowym Port Nieporęt-Pilawa – historia, bieżące działania i nowe perspektywy

Przejęcie przez Gminę Nieporęt terenów Portu Nieporęt - Pilawa nastąpiło z dniem 1 listopada 2013 roku, po zakończeniu umów dzierżawy zawartych z dwoma dotychczasowymi dzierżawcami tego terenu.

Kąpiel, nie tylko słoneczna

Piękna pogoda sprzyja wypoczynkowi nad Jeziorem Zegrzyńskim. Dziką Plażę w Nieporęcie chętnie odwiedzają turyści nie tylko z Warszawy, ale nawet znad morza.

Zawody sportowe z okazji Święta Gminy Nieporęt

Zapraszamy do udziału w zawodach sportowych rozgrywanych z okazji Święta Gminy Nieporęt w dniu 15 czerwca 2013r.

OKAZJA!!!

ATRAKCYJNE DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ W GMINIE NIEPORĘT

Dzika Plaża – jedyne kąpielisko w powiecie

Kąpielisko przy Dzikiej Plaży w Nieporęcie jako jedyne w powiecie i jedno z siedmiu na Mazowszu spełnia obecnie rygorystyczne wymogi Ministra Zdrowia i jest zarejestrowane jako kąpielisko.

Zimowe kąpiele w Zalewie Zegrzyńskim

Podczas niedzielnego zimowego spaceru Dziką Plażą w Nieporęcie możemy zaobserwować niecodzienny widok. Przy temperaturze nawet -10o C, w asyście bardzo ciepło ubranych kibiców, kąpieli zażywają „morsy” z radzymińskiego klubu.

Dzika Plaża – jedyne kąpielisko w powiecie

Kąpielisko przy Dzikiej Plaży w Nieporęcie jako jedyne w powiecie i jedno z dziewięciu na Mazowszu spełnia obecnie rygorystyczne wymogi ministra zdrowia i jest zarejestrowane jako kąpielisko.

Dzika Plaża zaprasza

Dzika Plaża zaprasza - galeria

Dzika Plaża zaprasza

Piękna słoneczna pogoda zachęca do spacerów nad Zalewem Zegrzyńskim. Na Dzikiej Plaży w Nieporęcie pojawili się pierwsi w tym sezonie plażowicze.

„Na dobre i na złe” z Dziką Plażą … w tle

W ostatnią niedzielę lutego, już od wczesnych godzin porannych na Dzikiej Plaży przy molo ekipa filmowa kręciła zdjęcia do popularnego serialu „Na dobre i na złe”.