Wigilia u zegrzyńskich łącznościowców

W piątek, 16 grudnia zebrani spotkali się na uroczystej wigilii się w Klubie Wojskowym CSŁiI. W tym spotkaniu opłatkowym na zaproszenie Komendanta Centrum pułkownika Marka Stolarza uczestniczyli znakomici goście: Dyrektor Departamentu Informatyki i Telekomunikacji Ministerstwa Obrony Narodowej dr inż. Romuald Hoffmann, Starosta Powiatu Legionowskiego Jan Grabiec, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Serock Józef Zając, Wójt Gminy Nieporęt Sławomir Mazur, a także dowódcy i komendanci jednostek wojskowych Garnizonu Zegrze.

W swoim przemówieniu, pułkownik Marek Stolarz podziękował za trud, poświęcenie i wykonywane zadania w 2011 roku, powiedział o głównych celach działalności Centrum w kolejnym roku szkoleniowym oraz życzył zebranym wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Jak co roku były potrawy wigilijne, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Wśród uczestników tej tego świątecznego spotkania, byli także elewi służby przygotowawczej, którzy na co dzień szkolą się w Ośrodku Szkolenia Podstawowego Centrum. Ci, zbliżające się święta spędzą w rodzinnych domach, ponieważ od 24 grudnia do 2 stycznia mają przerwę świąteczną.

Tekst: kpt. Krzysztof Baran
Zdjęcia: Ewa Łopatniuk