Z najlepszymi życzeniami dla Pani Marcjanny Wróbel

Z życzeniami dla Dostojnej Jubilatki przybyli Wójt Gminy Maciej Mazur, Przewodniczący Rady Gminy Eugeniusz Woźniakowski, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Gajda, sołtys Halina Okońska, przedstawiciele KRUS i rodzina.

Pani Marcjanna przyjęła serdeczne gratulacje z okazji osiągnięcia wspaniałego wieku oraz życzenia, aby jak najdłużej cieszyła się zdrowiem, miłością i opieką rodziny, a każdy nowy dzień przynosił radość i satysfakcję z godnie przeżytego życia. List gratulacyjny przesłał również Premier Rzeczypospolitej Polskiej Donald Tusk. Większość członków rodziny Pani Marcjanny, państwo Wróblowie i Smoczyńscy oraz ich dzieci są znanymi muzykami, podczas spotkania nie zabrakło więc muzyki. Uroczysty koncert w wykonaniu rodziny odbył się także 1 stycznia w kościele w Nieporęcie, po mszy w intencji Jubilatki.

Pani Marcjanna urodziła się 9 stycznia 1914 roku w Izabelinie i została ochrzczona przez księdza Władysława Ślepowrońskiego. Cieszy się dobrym zdrowiem i uczestniczy w życiu codziennym rodziny.