Zebraliśmy 48030 zł!!!

Jest takie miejsce, gdzie co roku w drugą niedzielę stycznia można przyjść z rodziną i spędzić aktywnie cały dzień. Miejscem tym jest Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie, która od 7 lat gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

W dniu finału w naszej szkole jest tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku chętni mogli wziąć udział w biegu promującym akcję „Policz się z cukrzycą”, w Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego, sprawdzić formę na ergometrach, pokołysać się przy dźwiękach muzyki płynącej ze sceny, podziwiać popisy taneczne i wokalne uczniów i przyjaciół, wziąć udział w konkursach i zabawach, pouczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. W szkolnej wośp-owej kawiarence można było skosztować wspaniałych ciast przygotowanych przez rodziców popijając kawą, herbatą czy gorącą czekoladą. Można było się również posilić się pizzą, hamburgerami, hot dogami, plackami ziemniaczanymi lub zadbać o urodę w mini salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Maluchy mogły wygrać zabawki na loterii fantowej, czy pobawić się w specjalnie dla nich przygotowanych salach zabaw. Jeśli nie skorzystało się z żadnej z powyższych atrakcji po prostu można było BYĆ Z NAMI by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W tym roku graliśmy DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. Udało nam się zebrać 48027,82 zł.

Dziękujemy bardzo wolontariuszom, których z roku na rok przybywa. Ale wolontariusze to nie tylko dzieci i młodzież z identyfikatorami i puszkami kwestująca na terenie naszej gminy. Wolontariusze to również rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły, którzy poświęcają swój wolny czas by do finału przygotować się jak najlepiej i w tym dniu być razem z nami. Dziękujemy również sponsorom i wszystkim osobom, które nas wsparły. Jak powiedział Jurek Owsiak: „Dziękujemy Ci Polsko i cały Świecie! Bez Was nie byłoby takiego dnia”.
Tyle wrażeń, że brakuje słów by, wszystko opisać.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć