Gratulacje z okazji 20-lecia

Zakład produkcyjny Bericap Polska powstał przed dwudziestu laty jako jeden z pierwszych w Stanisławowie Pierwszym, w miejscu, gdzie obecnie znajduje się gminna strefa nieuciążliwego przemysłu z siedzibami 7 dużych firm. Bericap jest wiodącym producentem nakrętek z tworzyw sztucznych do wszystkich grup produktów. Zajmuje się projektowaniem, rozwojem oraz sprzedażą najwyższej jakości wyrobów, które w szczególny sposób uwydatniają walory opakowań, a tym samym zwiększają na nie popyt u użytkowników na całym świecie. Za swoje innowacyjne rozwiązania, chronione patentami, firma otrzymała wiele branżowych nagród. Zakład stale się rozwija, ostatnio zainwestował w nową halę produkcyjno-magazynową.

Firmę wiążą z Gminą Nieporęt silne więzi. Stworzyła wiele miejsc pracy dla mieszkańców, angażuje się w życie społeczne i gospodarcze gminy, współuczestniczy w realizowanych projektach. Za szczególne zasługi dla rozwoju gminy w 2013 roku uhonorowana została statuetką „Firma Przyjazna Gminie Nieporęt”.

Jubileuszowa uroczystość zgromadziła pracowników z rodzinami oraz gości, m.in. Starostę Legionowskiego Jana Grabca i Wójta Gminy Nieporęt Macieja Mazura, którzy gratulowali Prezesowi Zarządu Bericap Polska Jackowi Bąkowi sukcesów rynkowych i zadowolenia klientów. Z okazji 20-lecia Prezes Jacek Bąk uhonorował na scenie pracowników o najdłuższym stażu pracy w zakładzie, dziękując im za zaangażowanie i udział w rozwoju firmy.
Z okazji 20-lecia życzymy kolejnych dekad owocnej działalności, satysfakcji z uzyskiwanych wyników ekonomicznych oraz coraz liczniejszej rzeszy odbiorców produktów na całym świecie.