UKS Pogoń Józefów – podsumowanie sezonu halowego

Treningi UKS Pogoń Józefów w sezonie jesienno-zimowym były prowadzone głównie pod kątem opanowania i doskonalenia techniki piłkarskiej naszych zawodników, a pod koniec sezonu halowego w ramach przygotowania do występu w turniejach nasze treningi zostały rozszerzone o elementy taktyki oraz korzystaliśmy z pomocy psychologa sportowego.

W sezonie zimowym nasza drużyna brała udział w trzech turniejach halowych dla rocznika 2003:
– w turnieju Milan Cup rozgrywanym w dniu 19 lutego br. w Nowej Wsi k/Piaseczna nasza drużyna zajęła 9 miejsce na 12 startujących drużyn. W meczach grupowych odnieśliśmy 3 porażki, między innymi z obydwoma finalistami turnieju oraz 2 remisy;
– w turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską OSiR Żyrardów w dniu 4 marca br. nasz klub wystawił 2 drużyny, które w gronie 8 startujących drużyn zajęły odpowiednio 2 oraz 6 miejsce;
– w turnieju Korana Cup rozgrywanym w dniu 17 marca br. w Białołęckim Ośrodku Sportu nasza drużyna zajęła 4 miejsce w gronie 12 startujących drużyn.

W sezonie wiosenno-letnim obok meczów towarzyskich zamierzamy wystartować w dwóch turniejach przeznaczonych dla drużyn z rocznika 2003 i młodszych, to jest: Adidas Football Challenge 2012 oraz w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli oficjalnych Mistrzostwach Polski w kategorii U10.
Treningi UKS Pogoń Józefów w sezonie wiosenno-letnim odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 17.30-19.00 na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Józefowie. Treningi są prowadzone przez naszych trenerów: Macieja Smolarczyka, Tomasza Wasia oraz Norberta Sawickiego.

Na treningi zapraszamy wszystkich chłopców z naszej okolicy urodzonych w 2003 roku i młodszych.

Kontakt: pogon.jozefow@gmail.com tel. +48 513 105 420.