Andrzejkowe fashion night

Na ogromnej, profesjonalnej scenie, przy doskonałym nagłośnieniu i oświetleniu przygotowanym przez firmę FONPOL należącą do Piotra Sadowskiego, na dobry początek wystąpili najmłodsi artyści, którzy zaprezentowali taniec czarodziejek. Chór szkolny wyśpiewał dobre wróżby na cały rok, a uczniowie starszych klas przygotowali wymyślony i wystylizowany przez siebie pokaz mody szkolnej i pozaszkolnej.

W drugiej części artystycznych występów znane i lubiane dziewczyny z zespołu ToBeUp światowymi przebojami jak zawsze skutecznie rozkręcały publiczność. Po muzycznych doznaniach, na profesjonalnym „wybiegu” odbył się, otworzony przez dyrektor szkoły panią Edytę Kuś, pokaz mody casual w wykonaniu piękniejszej części rady pedagogicznej, ubranej przez Martę Pawluk i wystylizowanej przez Katarzynę Wójcik – Brylską z gabinetu Medic 4You.

Panie wystąpiły w butach, których użyczyła sieć sklepów z obuwiem Andora pani Mirosławy Ostafil. Choreografię do nastrojowej muzyki Lykke Li „I Follow Rivers” ułożył i opracował z paniami tancerz i choreograf, na co dzień współpracujący z teatrem Roma, pan Jacek Badurek, a dopracowała ją pani Małgorzata Wrzesińska-Sęk, instruktorka zajęć fitness Twoja Figura.

Modelki wzbudziły wielki entuzjazm na sali, przy niekończących się brawach i aplauzie przeszły przez scenę z taką swobodą, jakby prezentowanie mody było ich codziennym zajęciem. Podczas pokazu kreacji wieczorowych publiczność oniemiała z wrażenia.
Modne stylizacje dopasowane do charakteru każdej z pań, profesjonalne makijaże, biżuteria i buty, ukazały, ile piękna tkwi w każdej kobiecie, wystarczy je tylko odpowiednio podkreślić.
Na koniec gromkimi brawami została wywołana na scenę autorka pokazu – pani Marta Pawluk, na ręce, której złożono kwiaty i podziękowania za tę niecodzienną atrakcję wieczoru.

Po tak wielu artystycznych i estetyczny doznaniach, goście zostali zaproszeni do spróbowania gorących dań przygotowanych przez restaurację La Dolce Vita pana Krzysztofa Kostro oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców dzieci naszej szkoły.

Ponadto można było skorzystać z loterii fantowej, cyganka Sabina i wróżbita Kajetan przepowiadali przyszłość, a w showroomie pani Katarzyny Poznańskiej można było nabyć gotowe już kreacje.
Firma Imprineo Marcina Wroniaka przygotowała plakaty, zaproszenia i reklamowy banner.

Tak udany wieczór zakończyła wesoła zabawa taneczna dla wszystkich gości.

Dyrekcja, Rada Rodziców, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Nieporęcie składają ogromne podziękowania tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego andrzejkowego wieczoru.
Równie gorące podziękowania dla wszystkich, którzy skorzystali z zaproszenia i docenili swoją obecnością wkład pracy, jaką wykonali organizatorzy i uczniowie, by ten niezwykły wieczór na długo pozostał w pamięci publiczności.

Całą imprezę poprowadziła oraz na gorąco zrelacjonowała: Monika Kamińska – Thomas.