Atrakcyjny początek wakacji

Dzięki gościnności księdza proboszcza Jerzego Sieńkowskiego uczestnicy turnusu rozpoczęli wakacyjną przygodę wspólnym ogniskiem na terenie plebanii. Następnie poszukiwacze przygód z radością wyruszyli do lasu. Pod czujnym okiem leśniczego, pana Włodzimierza Gnatowskiego wesoło bawili się w „Podchody”, tropiąc ślady swoich poprzedników i wykonując przy tym zabawne zadania. Wiele przyjemności sprawiła wszystkim zabawa w Aquaparku Fala w Stanisławowie Pierwszym. Przez kilka dni dzieci korzystały z atrakcji Aquaparku, dając upust dziecięcej energii i znajdując ochłodę w upalne dni.

W naszej szkole gościliśmy także funkcjonariuszy Straży Miejskiej z Warszawy. Na boisku szkolnym zorganizowali Miasteczko Ruchu Drogowego i tor przeszkód. Była też możliwość przejażdżki skuterem. Piękno naszej okolicy podziwialiśmy podczas rejsu statkiem po Zalewie Zegrzyńskim. Wyznając zasadę, że „ruch to zdrowie”, zorganizowaliśmy rozgrywki sportowe. Wakacyjne zajęcia zakończyliśmy niezapomnianą zabawą w parku linowym „Radocha” w Porcie Pilawa.

Składamy serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Nieporęt oraz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu wakacyjnych zajęć w naszej szkole.

Wdzięczne Dzieci

Organizator:
Dyrektor Szkoły w Nieporęcie Edyta Kuś

Wychowawcy:
Małgorzata Bańska
Monika Borucka
Beata Wierzchoń
Karol Chmiel
Zapraszamy do obejrzenia galerii