GAZ-SYSTEM S.A. wspiera pierwszoklasistów z Nieporętu

Firma przygotowała niespodziankę dla wszystkich uczniów, którzy we wrześniu 2012 roku rozpoczną naukę w pierwszej klasie Szkoły Podstawowej im. B. Tokaja w Nieporęcie.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego klas 0-III, dyrektor ds. finansowych oddziału GAZ SYSTEM S.A. w Rembelszczyźnie, pani Ewa Stańczak oraz panie Iwona Kaszuba-Zając i Iwona Dominiak wręczyły najmłodszym uczniom wyprawki szkolne, w skład których wchodzą: plecaki, worki na kapcie oraz piórniki z wyposażeniem.
To już kolejna taka inicjatywa firmy, która zgodnie z przyjętym Programem Społecznej Odpowiedzialności Biznesu aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem oraz wspiera inicjatywy między innymi z zakresu edukacji. Podobne wyprawki otrzymali także uczniowie w latach: 2010 i 2011.

Wszystkim uczniom, którzy po wakacjach rozpoczną naukę, GAZ-SYSTEM S.A. życzy wielu ciekawych i kreatywnych chwil spędzonych w szkole.

Społeczność Szkoły Podstawowej im. B. Tokaja w Nieporęcie, z panią dyrektor Edytą Kuś na czele, wyraża podziękowania dla władz spółki, za podjętą inicjatywę, która z pewnością jest cennym wsparciem dla wielu rodzin i wpłynie na zmniejszenie wydatków związanych z rozpoczęciem przez dzieci nauki w szkole.