Mistrzowie powiatu z Białobrzegów

14 i 15 lutego w hali sportowej w Józefowie odbyły się coroczne Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Zawody były częścią Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W kategorii chłopców startowały drużyny ze szkół w: Białobrzegach, Józefowie, Legionowie i Serocku. W finale spotkały się dwie drużyny reprezentujące gminę Nieporęt. Duży sukces odnieśli unihokeiści z Białobrzegów, którzy pokonali aż 5:0 swoich kolegów z Józefowa. W meczu o III miejsce „siódemka” z Legionowa wygrała z „Kopernikami” z Serocka 3:0.

Dzień wcześniej rywalizowały dziewczęta. Drużyny z naszej gminy – z Białobrzegi i Józefowa zajęły odpowiednio III i IV miejsce. I miesce wywalczyły zawodniczki z SP 7 w Legionowie, pokonując w finale zawodniczki z Łajsk.

Zwycięzcą gratulujemy, a pokonanym życzymy powodzenia w przyszłym roku.