Sukces uczniów Szkoły Podstawowej im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich z Wólki Radzymińskiej!

Trzyosobowa drużyna: Mikołaj Pogroszewski z klasy V, Adrian Burakowski i Dawid Kotowski z klasy VI, pod kierunkiem nauczycielki Urszuli Nożyńskiej wykazała się znakomitą wiedzą teoretyczną ze znajomości przepisów ruchu drogowego, wielką sprawnością w manewrach po rowerowym torze przeszkód i umiejętnością poruszania się po miasteczku ruchu drogowego. Drużyna popisała się także umiejętnością udzielania pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadku drogowym.

W etapie powiatowym w Legionowie drużynowo chłopcy zajęli I miejsce, a w kategorii indywidualnej: I miejsce: Mikołaj Pogroszewski, II miejsce: Dawid Kotowski, a III – Adrian Burakowski. Każdy z nich w nagrodę otrzymał wspaniały rower. Jako zwycięzcy etapu powiatowego reprezentowali powiat legionowski w etapie rejonowym, który odbył się w Warszawie. Nasza drużyna zajęła II miejsce, chłopcy otrzymali w nagrodę deskorolki. Zajęcie II miejsca zakwalifikowało ich do etapu wojewódzkiego.

Bardzo dobre przygotowanie chłopców pozwoliło znowu zająć im medalowe miejsce. Na dwanaście drużyn z całego województwa stanęli na II miejscu podium zwycięzców. W nagrodę każdy z nich otrzymał aparat fotograficzny, a szkoła okazały puchar.

Dla zwycięzców gratulacje!!!