Sukcesy pływaków z Izabelina

Drużyna dziewcząt zakończyła rywalizację na szczeblu powiatowym na drugim miejscu podium!

Zawody odbyły się w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na starcie stanęło 11 szkół z powiatu legionowskiego. Uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie 25 i 50 m stylem dowolnym i grzbietowym oraz w sztafecie stylem dowolnym.
Obie drużyny reprezentujące szkołę w Izabelinie zaprezentowały się bardzo dobrze.

Drużyna dziewcząt zwyciężyła w klasyfikacji gminnej, natomiast w powiatowej wywalczyła drugie miejsce. Drużyna chłopców zajęła trzecie miejsce w gminie.

Drużyny, które wywalczyły pierwsze trzy miejsca otrzymały z rąk Pana Sławomira Macieja Mazura Wójta Gminy Nieporęt oraz Pana Roberta Wróbla Zastępcy Starosty Powiatu Legionowskiego puchary i dyplomy.