Tłusty czwartek w karnawałowych rytmach

Przybyli goście bawili się oglądając występy uczniów. Pierwszoklasiści pod okiem pani Małgorzaty Bańskiej zaprezentowali muzyczny repertuar składający się z ludowych i współczesnych piosenek i tańców. Brawurowy występ zaprezentowali artyści ze „Sceny Tokaja”, którzy wraz ze swoją opiekunką, panią Kamilą Szaszkiewicz, przygotowali niezwykle dowcipny skecz pt. „Ona i oni”, złożony ze znanych przebojów układających się w scenkę z życia pewnego małżeństwa. Popis wokalnych umiejętności zaprezentowali w nim uczniowie klas szóstych: Wiktoria Szybowska, Aleks Błędniak oraz piątoklasista, Adam Ropek.

W prawdziwie karnawałowy nastrój wprowadził gości zespół Piena Voce pracujący na co dzień pod okiem pani Katarzyny Ignaciuk w Gminnym Ośrodku Kultury w Nieporęcie, który na czwartkowy wieczór przygotował wesoły, taneczny repertuar. Po występie Piena Voce jeszcze przez kilkadziesiąt minut trwała zabawa w dyskotekowych rytmach.

Jak na tłusty czwartek przystało – tradycyjnych pączków i faworków nie zabrakło dla nikogo. Wieczór umiliła także zaskakująca loteria, w której można było wygrać drobne upominki podarowane przez rodziców i nauczycieli. Dochód z loterii, jak i z całej imprezy, która miała charakter charytatywny, zostanie przeznaczony na zakup sprzętu nagłaśniającego dla szkoły.

Dyrekcja szkoły dziękuje wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób wsparli organizację wieczoru karnawałowego.