Żegnamy zerówki

Pożegnanie z 69 najmłodszymi uczniami naszej szkoły odbyło się w środę 25 czerwca. Pierwszy raz w historii szkoły klasy zero kończyły rok szkolny w inny dzień, niż pozostali uczniowie.Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Pod czujnym okiem nauczycielek z poszczególnych grup pani Radosławy Skowrońskiej, Izabeli Szeląg i Marty Jastrzębskiej-Przastek dzieci przygotowywały prezentację swoich umiejętności.

Wspaniałym występem artystycznym dziękowały całemu personelowi za ten wspólnie spędzony czas. Na koniec pani dyrektor Agnieszka Powała uroczyście rozdała wszystkim dyplomy. Przyszli pierwszoklasiści otrzymali również plecaki ufundowane przez GAZ SYSTEM, który wspiera naszą szkołę od lat.

W tym dniu w niejednym oku kręciły się łzy, ale jednocześnie uśmiech na twarzy i radość w sercach rozpromieniały każdego.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za aktywny udział w życiu szkoły w ciągu całego roku, mimo natłoku codziennych spraw.Życzymy pociechy z naszych „zerówkowiczów” na nowej drodze obowiązków szkolnych!
A Wam dzieci wspaniałych, rodzinnych wakacji!
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym !