Inwestycje gminne

Inwestycje w trakcie realizacji:

– trwa przebudowa ulicy Butryma na osiedlu Głogi. Firma Dromo z Warszawy kładzie nawierzchnie z kostki betonowej, z wjazdami do posesji i powierzchniowym odwodnieniem.
Koszt inwestycji wyniesie 41 tys. złotych. Termin zakończenia prac wyznaczony został na koniec maja;

– kontynuowana jest przebudowa parkingu na Placu Wolności w Nieporęcie. Wykonawca, firma Dromo z Warszawy, kładzie nawierzchnię parkingu z płyt eko – ok. 300 m2 oraz podobną nawierzchnię drogi dojazdowej – 150 m2 .
Koszt inwestycji wyniesie – 34 305 zł, zakończenie prac przewidziane jest w końcu maja;

Ogłoszone zamówienia publiczne:

– ogłoszono zamówienie publiczne na wykonanie nawierzchni z kruszywa betonowego na ulicy Zacisznej w Woli Aleksandra na odcinku 470 mb;

– ogłoszone zostało zamówienie publiczne na wykonanie nawierzchni z kruszywa betonowego na drodze wewnętrznej w Białobrzegach (Pilawa), na odcinku 500 mb;

Rozstrzygnięte zamówienia publiczne:

– rozstrzygnięte zostało zamówienie publiczne na rozbudowę garażu OSP w Kątach Węgierskich. Inwestycja obejmuje wykonanie garażu o kubaturze 357 m3 dla łodzi ratunkowej oraz lekkiego wozu bojowego. Termin realizacji prac wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie mija 31 października, ich koszt wyniesie 122 tys.888 zł.
Wykonawcą jest firma ARCHBUD;

– rozstrzygnięto zamówienie publiczne na oświetlenie ciągu pieszo-jezdnego wzdłuż w ulicy Zegrzyńskiej w Nieporęcie. Zaplanowano zamontowanie 31 słupów oświetleniowych na odcinku 800 metrów, za kwotę 75 tys.zł. Wykonawca, Adam Adamski Firma Elektryczna z Żyrardowa zrealizuje prace do 30 maja.