Utrudnienia w Białobrzegach i Beniaminowie

Zamknięcie drogi

Informujemy, że w dniach 24-27 maja 2017 r.  oraz 30 i 31 maja 2017 r. zostanie zamknięta droga powiatowa nr 4303W na odcinku od ronda w Białobrzegach do granicy sołectwa Beniaminów w związku z prowadzoną przez firmę STRABAG przebudową drogi powiatowej na odcinku Białobrzegi – Beniaminów działającą na zlecenie Powiatu Legionowskiego

W tych dniach dojazd do Białobrzegów oraz do posesji w Beniaminowie wyznaczony jest objazdem przez Rudę – Załubice –Rynię lub przez Radzymin.

Ponadto w dniu 29 maja 2017 r. zamknięty zostanie odcinek drogi na odcinku 1km tj. na odcinku zabudowanym od wjazdu do Beniaminowa do granicy z gminą Radzymin.

Osoby korzystające z dojazdu własnymi autami prosimy o pozostawienie pojazdów poza ww. odcinkiem, który w dniu 29 maja 2017 r. zostanie tymczasowo wyłączony z ruchu.

 

Skrócone kursy autobusów linii L-31

W związku z prowadzoną przez firmę STRABAG przebudową drogi powiatowej na odcinku Białobrzegi – Beniaminów (do granicy gminy) działającą na zlecenie Powiatu Legionowskiego w dniach 24-31 maja 2017 roku zostaną tymczasowo skrócone kursy autobusów linii L-31 do pętli w miejscowości Łąki na terenie Gminy Radzymin.

Odjazdy i przyjazdy linii L-31 do pętli w Łąkach (przystanek ul. Biedronki 01 i 02) pozostają zgodnie z obowiązującym  rozkładem dla tej linii.

Za utrudnienia przepraszamy.