Rekordowy finał WOŚP w gminie Nieporęt

Rekordowy finał WOŚP w gminie Nieporęt

KOCHANI ! Dzięki Wam wszystkim kwota uzbierana w tym roku to 80 963, 50 zł.
Cały sztab nie może jeszcze uwierzyć w ogromny sukces tegorocznej akcji. Zmęczeni, ale szczęśliwi, że udało się osiągnąć taki sukces!

Cudownie było widzieć stałych bywalców naszych imprez, na których dobre serca możemy zawsze liczyć. Miło nam było także powitać nowych gości, którzy mamy wrażenie, poczuli się u nas jak w domu.

Występy cudownych artystów, licytacje, atrakcyjne stoiska, to wszystko dzięki dobrym ludziom – Wam Kochani! Jak co roku daliście z siebie wszystko, zarówno organizacyjne jak i zarażając nas cudownym nastrojem i ciepłym słowem! Wam wszystkim dziękujemy!

W terenie kwestowało niemal 150 wolontariuszy. Dzielnie zapraszali do wrzucania pieniędzy do puszek. Z roku na rok widać też ich większą kreatywność – pomalowane buzie, własnoręcznie zdobione koszulki czy przebrania! Jesteście cudownie zwariowani! Dziękujemy Wam! Cała energia, którą potem pokazaliście w studio TVP, determinacja, siła i wytrwałość zasługują na najwyższe uznanie! Jesteście WIELCY!!

Sobotni dzień sportu przyniósł nam ogromnie dużo energii, pokazaliście, że jesteście z nami zarówno        w trakcie zabawy, jak i przy późniejszym dekorowaniu sali. Jesteście cudowną społecznością, na którą zawsze można liczyć! Biegacze, Zumbaludki i BootCampowcy – Dziękujemy!

Wszystkim, którzy z nami byli, choć nie zawsze ich widać – pracownikom obsługi, ludziom dbającym o bezpieczeństwo, obsłudze sceny i nagłośnienia, rodzicom, dzieciom, przyjaciołom – WIELKIE DZIĘKUJĘ!

I cóż – za rok znów się spotkamy, pełni obaw, czy impreza się uda, czy wszyscy podołamy, czy wystarczy siły… Ale wiedząc, że jesteście – DAMY RADĘ!

SZTAB WOŚP JÓZEFÓW!!!

WOŚP