6 nagród w powiatowym turnieju „Bezpieczna Droga do Szkoły”

W wyniku przeprowadzonych eliminacji gminnych, które odbyły się 15 listopada w Szkole Podstawowej w Józefowie, do X edycji zmagań, spośród 50 uczniów szkół podstawowych, zakwalifikowało się 10 osób (5 dziewcząt i 5 chłopców). W sumie gminę Nieporęt reprezentowało 20 uczniów (10 ze szkół podstawowych i 10 z gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym).

Na dwanaście możliwych miejsc zdobyliśmy 6 nagród, czyli jako jedyna gmina zgromadziliśmy 50% wyróżnień przeznaczonych dla wszystkich uczestników konkursu.
Nagrodzone osoby to: z gimnazjum – I miejsce – Paulina Nagraba; III miejsce – Olga Bałdowska; ze szkół podstawowych wśród dziewcząt – II miejsce Julia Kostro (Wólka Radzymińska), III miejsce – Ilona Nagraba (Wólka Radzymińska), wśród chłopców: II miejsce – Albert Piórkowski (Wólka Radzymińska) i III miejsce – Karol Bień (Nieporęt).

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w eliminacjach gminnych, dla których idea bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest bardzo ważna. Dziękujemy także nauczycielom ze szkół: w Białobrzegach, Józefowie, Izabelinie, Nieporęcie i Wólce Radzymińskiej, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzieci.