Gmina Nieporęt na targach Wiatr i Woda

Po raz dwudziesty siódmy na targach spotkali się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji. Zaprezentowało się ponad 430 wystawców z Polski i zagranicy.

Mimo zimowej aury w halach targowych poczuliśmy gorącą atmosferę nadchodzącego lata. Oprócz pięknych jachtów żaglowych, luksusowych łodzi motorowych, pontonów, skuterów wodnych i innych jednostek pływających, na targach można było znaleźć bogatą ofertę turystyczną. Regiony turystyczne z kraju i zagranicy zaprezentowały swoje atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem nad wodą i na wodzie.

Gmina Nieporęt razem ze Związkiem Gmin Zalewu Zegrzyńskiego miała wspólne stoisko promocyjne, które było licznie odwiedzane przez żeglarzy i osoby uprawiające turystykę. Dużym powodzeniem cieszyły się oferowane materiały informacyjne gminy, oraz hoteli działających na jej terenie: Ośrodka Szkoleniowego Alianz, Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego Promenada, Rewity WDW Rynia.

Duże zainteresowanie budziła przygotowana na sezon żeglarski 2015 oferta Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporęt-Pilawa. Armatorom żeglarstwa udostępnione zostaną w kwietniu kolejne nowoczesne komfortowe pomosty. Gmina Nieporęt dąży do stworzenia w tym miejscu optymalnych warunków do aktywnego uprawiania sportu, rekreacji i wypoczynku z wykorzystaniem wszystkich możliwości, jakie daje ten piękny teren i jego położenie.

Tegoroczne targi zwiększyły zainteresowanie ofertą turystyczną gminy Nieporęt, o czym świadczyła rekordowa liczba osób odwiedzających nasz stoisko.