III Turniej Minisiatkówki o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nieporęt

Do turnieju zgłosiło się 12 „siatkarskich trójek”, w tym 5 drużyn z gminy Nieporęt, które tworzą uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Izabelinie. Mając na uwadze ogromną chęć rywalizacji dzieci ze wszystkimi uczestnikami turnieju, w sumie rozegrano 66 meczów systemem „każdy z każdym”.

Wyniki turnieju:
I miejsce – LTS Legionovia I – Ola Nowak, Ala Ratowska, Magda Piłatowicz,
trener Krzysztof Kuna

II miejsce – UKS Dębina Nieporęt IV – Aleksandra Kempfi, Maryla Karczmarczyk, Patrycja Bartkowska, trener – Dariusz Pieśniak

III miejsce – Pomiechówek – Kamila Olszewska, Lidia Łachman, Ola Puzon
trener – Janusz Patriak

IV miejsce – UKS Dębina Nieporęt V
V miejsce – LTS Legionovia III
VI miejsce – UKS Dębina Nieporęt I
VII miejsce – Pomiechówek II
VIII miejsce – UKS Dębina Nieporęt III
IX miejsce – LTS Legionovia V
X miejsce – LTS Legionovia/UKS Dębina Nieporęt
XI miejsc – LTS Legionovia IV
XII miejsce – UKS Dębina Nieporęt II

– W tym roku nasze najmłodsze dzieci rozegrały 5 turniejów minisiatkówki, 3 zorganizowaliśmy w Stanisławowie Pierwszym, a na dwóch kolejnych byliśmy w Legionowie i Pomiechówku. Z punktu widzenia wychowawcy bardzo się cieszę, iż dzieci „połknęły” bakcyla siatkówki i bardzo pożytecznie spędzają wolny czas, natomiast z punktu widzenia trenera mam ogromną satysfakcję, iż tworzy się w naszej gminie grupa dziewcząt, która w przyszłości będzie mogła z powodzeniem rywalizować ze swoimi rówieśniczkami z innych klubów naszego województwa. Na pewno również to nie był nasz ostatni turniej w tym roku -planujemy organizację kolejnego w Stanisławowie Pierwszym i jesteśmy wstępnie zaproszeni na turniej do Pomiechówka i Legionowa – stwierdził trener Dariusz Pieśniak.

III Turniej Minisiatkówki o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nieporęt