Legia trenuje w Nieporęcie

Boisko przy ul. Dworcowej tętniło radością młodych zawodników. Dzieciaki ubrane w stroje ulubionego Klubu były dumne i podekscytowane. „LSS to spełnienie marzeń, które mogliśmy urzeczywistnić w naszym rodzinnym mieście. Jesteśmy szczęśliwi euforią najmłodszych”, mówił Jakub Szcześniak, dzięki któremu Legia zagościła przy ul. Dworcowej. Realizacja projektu w Nieporęcie, to ogromna szansa rozwoju dzieci, dziewczynek i chłopców od 3 do 7 roku życia, z całego regionu. Dzieci będą pod opieką profesjonalnych trenerów, realizujących autorski program szkoleniowy Legii Warszawa. Zajęcia odbywać się będą w soboty w godzinach 13.00 – 14.00, na boisku przy Szkole Podstawowej im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie.

Program zajęć, wzorem zachodnich klubów, wprowadza dzieci w świat barwnych opowieści, dopełnionych zabawą i grą, które rozwijają ich umiejętności psychomotoryczne. Zajęcia LSS poprawiają zdolność koncentracji, dzieci są bardziej pogodne i optymistyczne. „Wierzymy, że każde dziecko od najmłodszych lat powinno odczuwać radość z uprawiania sportu, bez względu na to, czy będzie osiągało na tym polu sukcesy, czy też nie” dodaje Jakub Szcześniak.

Frekwencja na pierwszym spotkaniu świadczy o wielkim zainteresowaniu dzieci i rodziców projektem. Pozytywne emocje towarzyszące zajęciom widać było gołym okiem. Być może pierwsze kroki stawiane przez maluchy na murawie, to zapowiedź ich przyszłych, wielkich sukcesów. Kto wie, może w szeregach drużyny marzeń. Zapisy wciąż trwają. Wejdź na stronę www.nieporet.legiasoccerschools.pl i dokonaj rejestracji. Dołącz do LSS i zostań Legionistą!