Międzypowiatowe Mistrzostwa

Udział wzięło siedem szkół podstawowych z powiatu piaseczyńskiego, legionowskiego, wołomińskiego i nowodworskiego:

1) SP nr 1 Konstancin Jeziorna
2) SP nr 1 Ząbki
3) SP nr 2 Ząbki
4) SP nr 5 Nowy Dwór Mazowiecki
5) SP Chotomów
6) SP Jabłonna
7) SP Józefosław

W rywalizacji indywidualnej zawodnicy klas III i IV płynęli 25m stylem grzbietowym i dowolnym, natomiast starsi uczestnicy (klasy V i VI) mieli do pokonania dwie długości basenu sportowego (50m) stylem grzbietowym i dowolnym.

Jednak to wyścig sztafetowy budził największe emocje. Zawodnicy (klasy III – VI) mieli do pokonania 8 x 25m stylem dowolnym.

Tak jak przy poprzednich Mistrzostwach wyniki zawodów indywidualnych zostały zsumowane do rywalizacji drużynowej, dlatego podajemy zbiorcze wyniki, które przedstawiają się następująco:

Chłopcy

Zwycięzcy otrzymali z rąk Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Nieporęt Andrzeja Kuli puchary i dyplomy. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Legionowie. Imprezę prowadził p. Roman Madej – przwodniczący Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Nieporęcie, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor pływania.

Obsadę sędziowską stanowili ratownicy Legionowskiego WOPR – u i instruktorzy pływania:
Adam Niski, Anna Wenerska, Beata Brejnakowska, Bartek Getlich, Marcin Czerwiński, Michał Madej, Paweł Jankowski , Łukasz Brejnakowski a sekretariat zawodów p. Marek Mróz.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i organizacji Mistrzostw.

Do zobaczenia za rok!!!!Zapraszamy do obejrzenia galerii