Następca Antka Zalewskiego w SP Nieporęt?

Trenuje w Sekcji Judo Wieliszew pod okiem trenera Jacka Kuźmińskiego drugi rok, ale swoją przygodę z tą dyscypliną sportu zaczął już w przedszkolu.

Mimo bardzo młodego wieku, ma na swoim koncie kilka sukcesów. Zadebiutował w V Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Judo w 2010 r. od razu osiągając sukces. Będąc najmłodszym (wówczas pięcioletnim) zawodnikiem, w swojej kategorii wagowej zajął I miejsce!
Kolejne sukcesy to już rok 2011. Dwukrotnie zdobył brązowy medal – w marcu – w I Wieliszewskim Turnieju Judo, a potem w październiku – w III Wieliszewskim Turnieju Judo.

Dużym sukcesem było zwycięstwo w VI Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Judo, gdzie w kategorii do 28 kg zajął w grudniu I miejsce!
Te osiągnięcia pozwalają stwierdzić, że w nieporęckiej szkole rośnie następca Antka Zalewskiego (11 lat), zawodnika osiągającego sukcesy w judo już od wielu lat.