Wypożycz rower na Dzikiej Plaży

Wypożyczalnia powstała w ramach partnerstwa Gminy Nieporęt z Miastem Legionowo, w ramach realizacji programu „Aktywne Legionowo”. Ma on na celu m.in. zachęcanie do atrakcyjnego i aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwój turystyki w powiecie i regionie. Wypożyczenie roweru jest bezpłatne.
Wypożyczalnie rowerów i punkty informacji turystycznej znajdują się także w Arenie Legionowo, w Wieliszewie oraz Nowym Dworze Mazowieckim.

Punkt na Dzikiej Plaży w Nieporęcie czynny będzie do 28 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, w soboty i niedziele od 9.00 do 20.00.

Punkt Obsługi Rowerzysty funkcjonuje w systemie on-line i wypożyczanie rowerów jest możliwe tylko po wcześniejszym zalogowaniu. W przypadku, gdy rower wypożyczony i zwrócony zostanie w tym samym punkcie, kaucja nie jest wymagana. Istnieje również możliwość wypożyczenia roweru w jednym punkcie i zwrotu w jednym z pozostałych, wówczas konieczne jest wpłacenie kaucji.

Warunkiem koniecznym do wypożyczenia rowerów jest posiadanie dwóch dokumentów tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport). Jedna osoba może wypożyczyć maksymalnie 4 rowery.
Rowery wypożyczane są tylko na jeden dzień i zwrot musi nastąpić w godzinach otwarcia wypożyczalni 9:00-20:00.

Regulamin wypożyczalni znajduje się na stronie: www.aktywnelegionowo.pl