Piknik Rodzinny Radia Warszawa

W sobotę 30 maja zapraszamy całe rodziny z dziećmi do miłego i aktywnego spędzenia czasu w Porcie Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. Piknik potrwa od godziny 11 do 17, a dla wszystkich naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Bardzo lubiana przez słuchaczy Radia Warszawa Ewa Pietrzak poprowadzi znad Zegrza program na żywo. Podczas pikniku będzie można także spotkać się i porozmawiać z innymi dziennikarzami oraz pracownikami tej stacji radiowej.

Nie zabraknie wielu gier i zabaw dla dzieci, na które będą czekały między innymi dmuchane zamki. Niezależnie od wieku będzie można wystartować w mini regatach i przejazdach autami terenowymi. Na wszystkich szukających wytchnienia czekać zaś będzie możliwość relaksu na plaży.

Piknik Rodzinny Radia Warszawa będzie doskonałą okazją do wspierania inicjatyw prorodzinych. Dlatego też nad Zalewem Zegrzyńskim będą z nami organizatorzy Marszu dla Życia i Rodziny.

Wszystkich naszych gości zachęcamy do zabrania ze sobą koszy piknikowych.

W sobotę 30 maja spotkajmy się w Porcie Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim!
Początek Pikniku Rodzinnego Radia Warszawa o godzinie 11.

Zapraszają: Radio Warszawa, SailCamp, Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, Tygodnik Idziemy, Fundacja Salvatti, Dobre Miejsce, Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada, Gmina Nieporęt, Fundacja Kapitał Młodych.

Foto