Informacja dla pacjentów zapisanych do Centrum Medycznego Nieporęt sp. z o.o.

Centrum Medyczne Nieporęt sp. z o.o. w związku z dużym zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym przez Koronawirusa COVID – 19 udostępnia możliwość udzielania E- porad dla wszystkich osób, które mają problem zdrowotny.

Wizyta osobista pacjenta w placówce może odbyć się po telefonicznej rozmowie lekarza z pacjentem, który ustali sposób i termin jej odbycia.

Bardzo prosimy pacjentów, aby nie przychodzili do placówki bez wcześniejszego uzgodnienia terminu telefonicznie, a szczególnie prośba dotyczy osób , które są zainfekowane.

Dla wszystkich osób , które potrzebują receptę na leki przyjmowane stale została stworzona możliwość wysyłania zamówienia drogą emailową ze strony internetowej Centrum Medycznego Nieporęt sp. z o.o. „Zamów receptę” lub na adres emailowy placówki email: biuro@cmn.nieporet.pl.

Centrum Medyczne Nieporęt sp. z o.o. wykonuje badania laboratoryjne (tylko pilne) i badania USG dla osób wcześniej zapisanych na termin badania. Nie wykonujemy badań komercyjnych.

Do odwołania placówka wstrzymuje wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych. Wszyscy pacjenci o terminie wykonywania zabiegów zostaną powiadomieni telefonicznie.

Poradnie specjalistyczne: Poradnia Kardiologiczna i Alergologiczna – lekarze udzielają E-porad.

Poradnia Ginekologiczno – Położnicza udziela świadczeń pacjentkom ciężarnym oraz tym, które wymagają badania lekarskiego. Jeżeli jest to możliwe również świadczy e-porady.

Natomiast w pozostałych poradniach przyjęcia pacjentów są wstrzymane do odwołania.

Osoby pozostające na kwarantannie domowej, u których wystąpią niepokojące objawy

(gorączka > 38º C, suchy kaszel, bóle w klatce piersiowej, duszność) proszone są o telefoniczne skontaktowanie się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej i powiadomienie stacji sanitarno – epidemiologicznej tel 22 774 15 76 lub 22 774 02 52

Rejestracja Centrum Medycznego Nieporęt sp. z o.o. czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00. tel. 22 767 57 20.

Zapytanie do lekarza można również wysłać drogą e-mailową.