Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, Wójt Gminy Nieporęt wręczył nagrody uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki. Serdecznie Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za to, że swój talent wykorzystują do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

Uczniowie  którzy odebrali Nagrodę Wójta Gminy Nieporęt:

Oddziały gimnazjalne w SP w Stanisławowie Pierwszym

Najlepszy absolwent:   

– Julia Matuszewska, kl. IIIc (średnia 5,72)

Najlepszy wynik na egzaminie gimnazjalnym:

– Aleksandra Gradek, kl. IIIc

(język polski – 84 %; historia – 97 %; matematyka – 97 %; przyroda – 96 %;

angielski podstawowy – 100 %, angielski rozszerzony – 98 %)

Najlepszy sportowiec:           

– Hanna Jarząbek kl. IIIa

w szczególności za wybitne osiągnięcia sportowe w żeglarstwie, zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwach Polski w klasie 420, III miejsca w zawodach żeglarskich Volvo Gdynia Sailing Days oraz III miejsca w Mistrzostwach Warszawy Juniorów w klasie Optimist

– Aleksandra Gradek kl. IIIc

za wybitne osiągnięcia sportowe w pływaniu, zdobycie I miejsca w zawodach powiatowych   oraz II miejsca w zawodach  międzypowiatowych w pływaniu indywidualnym i sztafetowym,

a także za zdobycie III miejscach w Otwartych Mistrzostwach Warszawy

– Gabriela Czapla kl. IId

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za wysokie osiągnięcia w zawodach tańcu sportowym na szczeblu ogólnopolskim

Szczególne osiągnięcia i zaangażowanie społeczne:

– Julia Kutra, kl. IIIa

za trzyletnią działalność w chórze szkolnym – śpiew i grę na gitarze, udział w akademiach, uroczystościach szkolnych i gminnych, osiągnięcia w konkursach literackich oraz plastycznych na szczeblu powiatowym i ogólnopolskim, a także godne reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt na Koncercie Niepodległości w Muzeum Powstania Warszawskiego

oraz III Koncercie Niepodległości „Westerplatte”

 

SP w Stanisławowie Pierwszym:

Najlepszy uczeń:

– Małgorzata Piątkowska, klasa IVb (średnia 5,82)

Najlepszy sportowiec:

– Wiktor Wenerski, klasa VIa

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za zdobycie czołowych miejsc w judo na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim

SP w Białobrzegach:

Najlepszy uczeń:       

– Wiktoria Pluta, klasa VI (średnia: 5,70)

Najlepszy sportowiec:

– Łukasz Stęplikowski, klasa VI

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych w piłce nożnej, piłce ręcznej, tenisie stołowym, czwórboju lekkoatletycznym oraz biegach przełajowych

SP w Izabelinie:

Najlepszy uczeń:

– Julia Starzyńska, kl. VIa (średnia 5,91);

– Antoni Palica, kl. V (średnia 5,91)

Najlepszy sportowiec:

– Aleksander Jachacy, kl. VIIb

za zdobycie II miejsca w Międzypowiatowych Zawodach Sportowych w biegach przełajowych oraz III miejsca w Powiatowych Zawodach Sportowych w biegach przełajowych

– Wiktoria Wierzchowska, kl. VIIb

za zdobycie II miejsca w Powiatowych Zawodach Sportowych w biegach przełajowych

 

SP w Józefowie:

Najlepszy uczeń:

– Zuzanna Polichnowska, klasa VIa (średnia 6,0);

– Lidia Kaczmarek, klasa Va (średnia 6,0);

– Oliwia Więckowska, klasa IVb (średnia 6,0).

Szczególne osiągnięcia:

– Aleksandra Zielińska, klasa VIIa (średnia 5,71)

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w konkursach przedmiotowychi zawodach sportowych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim

Najlepszy sportowiec:

– Anna Słomińska , klasa VIIa

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za zdobycie czołowych miejsc w pływaniu, biegach przełajowych oraz w grach zespołowych

– Marta Pasińska, klasa Va

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za zdobycie czołowych miejsc w pływaniu, biegach przełajowych oraz w grach zespołowych

– Maja Korzeniowska, klasa Va

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za zdobycie czołowych miejsc w pływaniu, biegach przełajowych oraz w grach zespołowych

– Błażej Dybek, klasa VIa

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za zdobycie czołowych miejsc w zawodach pływackich oraz w grach zespołowych

– Jan Zaborski, klasa VIa

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za zdobycie czołowych miejsc w zawodach pływackich oraz w grach zespołowych

–  Marcin Małecki, klasa VIIa

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za zdobycie czołowych miejsc w grach zespołowych

– Kacper Kęsicki, klasa VIIa

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w  szczególności za zdobycie czołowych miejsc w biegach przełajowych oraz w grach zespołowych

 

SP w Nieporęcie:

Najlepszy uczeń:

– Magdalena Wielgus, klasa VIIb (średnia 5,64);

– Julia Pietrucha, klasa IVa (średnia 5,64);

– Zofia Kłusek, klasa IVc (średnia 5,64);

– Mateusz Powała, klasa IVa (średnia 5,64).

Najlepszy sportowiec:    

– Antonina Błażewska, klasa VIa

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za wysokie osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim w snowboardzie

– Zuzanna Ludziejewska klasaVIIa

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych, w szczególności za wysokie osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym w karate

 

SP w Wólce Radzymińskiej:

Najlepszy uczeń:

– Wiktoria Borek, klasa V (średnia 5,64)

Najlepszy sportowiec:

– Daria Senkowska, klasa VII

za wspaniałe reprezentowanie Szkoły i Gminy Nieporęt w zawodach sportowych na szczeblu gminnym i powiatowym, w szczególności za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego w biegach przełajowych