Międzykołowe Zawody Spławikowe

Udział w nich wzięło 43 zawodników. Teren, na którym rozegrano zawody, nie został wybrany przypadkowo. Już w lipcu odbędą się tu wędkarskie Mistrzostwa Polski, a we wrześniu Mistrzostwa Świata.

Wyniki zawodów:
I miejsce – Marcin Jankowski (Koło nr 10) – 675 pkt.
II miejsce – Piotr Koralewski (Koło nr 30) – 655 pkt.
III miejsce Paweł Bień (koło nr 30) – 600 pkt.

Puchar za największą złowiona rybę otrzymał Grzegorz Dąbrowski (Koło nr 30)

Po zakończeniu zawodów drużyny udały się nad staw wędkarski w Białobrzegach gdzie poza spotkaniem integracyjnym, wójt gminy Maciej Mazur i przewodniczący Rady Gminy Eugeniusz Woźniakowski wręczyli zwycięzcom nagrody.

Zarząd Koła nr 30 w Białobrzegach pragnie złożyć podziękowania Pani Wioletcie Dąbkowskiej z Portu Pilawa za przygotowanie wspaniałej grochówki oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do tak sprawnie przeprowadzonych zawodów.

Jednocześnie informujemy, że w 11 maja członkowie Koła nr 30 w Białobrzegach zarybili akwen Zalewu Zegrzyńskiego narybkiem szczupaka w ilości 600 tys. sztuk zakupionym ze środków Okręgu Mazowieckiego PZW.

Zarząd Koła Składa Serdeczne Podziękowania za nieodpłatne użyczenie do przeprowadzenia tej akcji sprzętu pływającego właścicielom Portu Pilawa – Wioletcie i Henrykowi Dąbkowskim.