Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Nieporęt dla uczniów klas I-III – Józefów 2012

Podczas turnieju drużyny rozegrały po 4 mecze w systemie „każdy z każdym”. Bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju została drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Nieporęcie, która odniosła komplet 4 zwycięstw – opiekun Jan Tomczyk.

II-miejsce – UKS Pogoń Józefów , opiekun Norbert Mazurek

III-miejsce – Szkoła Podstawowa w Białobrzegach, opiekun Małgorzata
Krzywańska

IV-miejsce – Szkoła Podstawowa w Izabelinie, opiekun Joanna Sobecka (wraz z pomocnikami: Rafałem Gołebiowskim i Piotrem Ponichtera uczniami klasy 5)

V-miejsce – Szkoła Podstawowa w Józefowie, opiekun Aleksandra Giemza

Najlepszym strzelcem turnieju został Ignacy Zalewski, który zdobył łącznie 12 bramek, a najlepszym bramkarzem Jaś Smogorzewski, obaj reprezentujący zwycięską drużynę ze Szkoły Podstawowej w Nieporęcie.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom natomiast dla zwycięzców zostały przygotowane specjalne Puchary.
Organizatorzy turnieju tj. Wójt Gminy Nieporęt Pan Sławomir Maciej Mazur, Pani Agnieszka Powała Dyrektor Szkoły oraz przedstawiciele UKS Pogoń Józefów: Pani Monika Smolarczyk oraz Panowie Mariusz Jasiszczak, Maciej Smolarczyk, Norbert Sawicki zadbali nie tylko o właściwą organizację i przebieg zdrowej rywalizacji ale zapewnili każdemu z uczestników ciepły posiłek w postaci pysznej kiełbaski z grilla. Dzięki temu Turniej odbył się w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom pierwszego „Turnieju o Puchar Wójta Gminy Nieporęt dla uczniów z klas I-III” i zapraszamy za rok.

UKS Pogoń Józefów
Norbert Mazurek

Zapraszamy do obejrzenia galerii