7 marca – Spotkanie informacyjno – konsultacyjne dla mieszkańców gminy Nieporęt oraz pozostałych gmin znajdujących się w obszarze oddziaływania linii kolejowej nr 10 Legionowo – Tłuszcz

W związku z realizacją Projektu pn. „Zwiększenie przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk (Kątne/Świercze)” rozpoczyna się kolejny etap konsultacji społecznych dotyczących proponowanych rozwiązań w zakresie rozbudowy i modernizacji linii kolejowych w obszarze aglomeracji warszawskiej w tym budowy nowo projektowanego odcinka linii kolejowej Warszawa Praga – Nasielsk – Kątne/Świercze.

3 marca 2023 r. pod adresem https://konsultacje.databout.pl/ zostanie uruchomiona dedykowana witryna internetowa, na której zamieszczone zostaną informacyjne oraz kwestionariusze, w ramach których do dnia 4 kwietnia br. możliwe będzie zgłoszenie uwag i wniosków dotyczących proponowanych rozwiązań infrastrukturalnych.

Spotkanie informacyjno – konsultacyjne dla mieszkańców gminy Nieporęt oraz pozostałych gmin znajdujących się w obszarze oddziaływania linii kolejowej nr 10 Legionowo – Tłuszcz odbędzie się w dniu 7 marca 2023 r. o godzinie 18:00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin przy ulicy Konstytucji 3 Maja 15 w Radzyminie. Zachęcamy mieszkańców do udziału w konsultacjach i spotkaniu informacyjnym.

Fot. PKP Polskie Linie Kolejowe. Budowa nowej linii kolejowej przechodzącej prze Gminę Nieporęt.