Punkt wydawania darów

Uwaga! Zmiana godzin pracy punktu:

Punkt prowadzony jest przez pracowników Urzędu Gminy Nieporęt i wolontariuszy. W godzinach pracy punktu, każda potrzebująca osoba, która uciekła z Ukrainy może przyjść po rzeczy. Nieprzerwanie w punkcie trwa też zbiórka darów.

Na ten moment potrzebujemy w punkcie :

– artykuły spożywcze – kasza gryczana, kasza manna, mleko, jajka, mąka, cukier ,dżemy, olej, chrupki do mleka, majonez, konserwy , makarony, słodycze, pieczywo, owoce, warzywa, jogurty, ser żółty, parówki, kabanosy.

-art. chemiczne – szampony, mydła, dezodoranty, proszki do prania, papier toaletowy, płyn do mycia naczyń, patyczki do uszu. kremy do twarzy, i rąk , płyn do mycia naczyń, , gąbki, mokre chusteczki, – dla dzieci (niemowląt) kremy do pupy, oliwki, płyny do mycia ciała- dla starszych dzieci

– kredki, flamastry, drobne przedmioty szkolne- inne konkretne potrzeby z pozostawionym u nas kontaktem telefonicznym:* bardzo duże zapotrzebowanie na walizki* rowery dla dziewczynek i chłopców 8-15 lat* rolki dla dziewczynki rozm. 34/35* suszarka* pawer bank* kable do ładowarek telefonicznych (wtyczki mamy)* biurko dla dziecka* garnki i patelnie * podstawowe naczynia i sztućce….

Prosimy o nie przynoszenie zimowego obuwia, kurtek, kombinezonów.

Osobą koordynującą działanie Punktu jest Dorota Brzozowska tel. 660 501 714.

Każdy kto zechciałby zostać wolontariuszem i pracować w naszym punkcie proszony jest o napisanie do nas e-maila na adres pomagamukrainie@nieporet.pl