Rozbudowa przychodni rehabilitacyjnej w Centrum Medycznym Nieporęt.

09.12.2023

Mimo zimowej aury na placu budowy Przychodni Rehabilitacyjnej w Nieporęcie trwają roboty ziemne związane z posadowieniem studzienek chłonnych. Na dachu przychodni pojawiła się już także specjalna membrana odpowiadającą za jego szczelność oraz skuteczną wentylację.

20.11.2023 r.

Postęp prac na placu budowy przychodni rehabilitacji przy Centrum Medycznym Nieporęt. Na zewnątrz budynku prowadzone są roboty związane z nakładaniem elewacji. Wewnątrz budynku trwają prace tynkarskie, instalacyjne związane z instalacją wentylacji oraz instalacją elektryczną.

20.09.2023

Wszystkie prace konstrukcyjne zostały zakończone. Obecnie trwają prace dociepleniowe dachów. Zakończono już także montaż stolarki okiennej zewnętrznej oraz prace zewnętrzne związane z pompą gruntową.

Wewnątrz budynku prowadzone są prace związane z instalacją wentylacji i instalacją elektryczną.

17.08.2023

16..06.2023

Imponujące tempo prac przy budowie przychodni rehabilitacyjnej przy Centrum Medycznym Nieporęt. W połowie lutego wbiliśmy pierwszą łopatę, a dziś budynek praktycznie już stoi. 🙂 Już teraz widać jak duży będzie to obiekt.

22.03.2023 r.

Na placu budowy przychodni rehabilitacyjnej w Nieporęcie trwają intensywne prace budowlane. Po oczyszczeniu terenu robotnicy przystąpili do wykonania fundamentów. Zostały już przygotowane zbrojenia ław fundamentowych, a wczoraj trwały prace betoniarskie. Następny etap to budowanie ścian.

15.02.2023 r.

Dziś odbyło się wprowadzenie wykonawcy na teren budowy przychodni rehabilitacyjnej w Centrum Medycznym Nieporęt. To jedna z największych i najważniejszych inwestycji Gminy Nieporęt w 2023 roku. Pogoda nam sprzyja więc prace przy budowie powinny rozpocząć się zgodnie z harmonogramem. Zgodnie z umową wykonawca ma 12 miesięcy na ukończenie zadania. Rozbudowa przychodni kosztować będzie ponad 8 mln złotych.

Wybraliśmy firmę, która zajmie się rozbudową przychodni rehabilitacyjnej w Centrum Medyczne Nieporęt. Inwestycję zrealizuje Wald-Glob Jan Radecki Spółka Jawna z Pułtuska. Zgodnie z umową wykonawca ma 12 miesięcy na ukończenie zadania. Rozbudowa przychodni kosztować będzie 8 319 330,00 zł. To jedna z największych i najważniejszych inwestycji Gminy Nieporęt.

Nieodpłatna pomoc prawna w 2023 roku