Bezpłatna mobilna zbiórka elektrośmieci w Gminie Nieporęt

Od  20 do 22 czerwca bezpośrednio spod posesji mieszkańców zabrane zostaną elektroodpady. Zajmie się tym firma ECO HARPOON Recycling Sp. z o.o.

Zbiórka dotyczy uszkodzonych lub zużytych: komputerów, monitorów, sprzętów RTV (telewizory, radia, kamery, sprzęt HI-FI, itp.), sprzętów AGD ( lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, mikrofalówki, miksery, krajalnice, odkurzacze itp.), telefonów stacjonarnych i komórkowych, aparatów, wiertarek, pił i inne elektronarzędzi itp., świetlówek, żarówek oraz pozostałych urządzeń elektrycznych i elektronicznych zasilanych na prąd i baterie.

Prosimy o przygotowanie wszystkich elektroodpadów i wystawienie ich przed posesję tak, jak wystawiacie Państwo pojemniki lub worki z odpadami.

To duża oszczędność dla naszego gminnego budżetu, ponieważ  firma będzie odbierała odpady nieodpłatnie w zamian za korzyści wynikające z odzysku z elektroodpadów.

HARMONOGRAM:

20.06.2022 – Zegrze Południowe, Rynia, Beniaminów, Białobrzegi, Wólka Radzymińska.

21.06.2022 – Nieporęt, Stanisławów Pierwszy, Aleksandrów, Izabelin.

22.06.2022 – Rembelszczyzna, Kąty Węgierskie, Józefów, Michałów Grabina,, Wola Aleksandra, Stanisławów Drugi.

Reklamacje związane z nieodebraniem elektroodpadów podobnie jak przy odbiorze odpadów komunalnych prosimy zgłaszać pod nr telefonu – 22 767-04-47.