Dobowa prognoza pogody dla województwa mazowieckiego

Ważność: od godz. 07:30 dnia 22.01.2024 do godz. 07:30 dnia 23.01.2024

W dzień zachmurzenie duże, początkowo na południu większe przejaśnienia. Postępujące z północnego zachodu na wschód opady deszczu, możliwy też deszcz ze śniegiem; późnym popołudniem lokalnie małe prawdopodobieństwo deszczu marznącego, powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna od 1°C do 4°C. Wiatr umiarkowany i porywisty, po południu okresami dość silny i w porywach na północy i zachodzie do 65 km/h, południowo-zachodni i południowy.

W nocy zachmurzenie duże, nad ranem większe przejaśnienia. Okresami opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem, na wschodzie możliwe opady deszczu marznącego, powodującego gołoledź. Nad ranem gdzieniegdzie silne zamglenia i mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 0°C na wschodzie do 3°C na zachodzie. Miejscami drogi i chodniki śliskie. Wiatr umiarkowany i dość silny, w pierwszej połowie nocy w porywach do 60 km/h, po północy słabnący, południowo-zachodni.

PROGNOZA POGODY NA KOLEJNĄ DOBĘ

Ważność: od godz. 07:30 dnia 23.01.2024  do godz. 07:30 dnia 24.01.2024

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Nad ranem gdzieniegdzie silne zamglenia i mgły ograniczające widzialność do 200 m. Słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem, rano lokalnie opad marznącego deszczu lub mżawki, powodujący gołoledź. Temperatura maksymalna od 1°C na wschodzie do 5°C na zachodzie i w centrum. Rano lokalnie drogi i chodniki śliskie. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, na północnym zachodzie w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem, lokalnie marznące i powodujące gołoledź. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. Miejscami drogi i chodniki śliskie. Wiatr umiarkowany i porywisty, okresami słabnący, nad ranem na zachodzie regionu w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i południowy.