Głosujmy w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

Trwa głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców Województwa Mazowieckiego. Wybierz projekty, które Cię interesują i zmieniaj z nami Mazowsze! Nie zwlekaj, głosowanie trwa tylko do 23 czerwca! Zachęcamy do oddania głosów na Projekt nr 420 Kreatywny maluch w Gminie Nieporęt. Pula podregionalna – podregion warszawski-wschodni. 235 tys na zajęcia dla dzieci od 6 miesiąca życia oraz rodziców.

Drodzy Mieszkańcy!

Przed nami 5. edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Przez ostatnie lata pokazaliście, że chcecie zmieniać Mazowsze i macie na to wspaniałe pomysły i rozwiązania.

Dlatego w tym roku zwiększyliśmy kwotę i oddajemy w Wasze ręce aż 30 mln zł. Jestem przekonany, że najlepiej wiecie jakie działania powinny być realizowane w Waszym otoczeniu i na co przeznaczyć tę część budżetu województwa mazowieckiego.

Wierzę, że w tej edycji również zaskoczycie mnie nowymi, ciekawymi pomysłami, które zostaną wybrane do realizacji.

Zachęcam do zgłaszania projektów i aktywnego udziału w głosowaniu.

Adam Struzik
Marszałek Województwa Mazowieckiego

https://bom.mazovia.pl/?utm_source=FB-IG&utm_medium=facebook&utm_campaign=BOM24&utm_content=video&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3KCZ-mBp-R79hSWm6lkUlQv8AY8ekU28Ef6fuYFSGMTx13Y1WUkTDSBvk_aem_AUZyhqGsUlAqLQdSOGrz7WtDUuesnrsu1wrp0a4yTZUah_WzerXO3iyd1dll9BrAIhsAHbsi1w5URmHfp9wulTTS