Razem dla zdrowia Natalki- Piknik charytatywny

Ochotnicza Straż Pożarna, Zespół Szkolno-Przedszkolny i mieszkańcy Wólki Radzymińskiej zapraszają całą gminę Nieporęt na piknik charytatywny, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 13 kwietnia  przy remizie w Wólce Radzymińskiej. Jego celem jest zbiórka na leczenie 17-letniej mieszkanki wsi.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 12.00 występem Nieporęckiej Orkiestry Dętej i Biegiem dla Natalii. Potem, aż do zmroku, na wólczańskiej scenie występować będą uczniowie szkół gminy Nieporęt, lokalni artyści i znane z Tik-Toka gwiazdy disco polo, a wśród nich znane i lubiane uczestniczki X Factora – zespół ToBeUp, uczestniczka tegorocznych eliminacji na Eurowizję Efi oraz porywający do tańca DEJW. Koncerty zakończy pokaz tańca z ogniem.

Występy muzyków przeplatane będą licytacjami wartościowych usług i przedmiotów od darczyńców z naszej okolicy. Coś dla siebie znajdą miłośnicy sportu i motoryzacji, dbający o zdrowie i urodę, kolekcjonerzy sztuki i rękodzieła. Wszyscy chętni będą też mogli spróbować szczęścia w loterii zorganizowanej przez wólczańskie seniorki.

Wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci i dorosłych. Wśród nich malowanie buziek, gry z nieporęckimi harcerzami, dmuchane trampoliny, przejażdżki konno, quadem, bryczką i Maluchem, zwiedzanie wozów strażackich czy nauka pierwszej pomocy. Od 8.30 na boisku będzie trwał organizowany przez Klub Sportowy Madziar Nieporęt turniej piłki nożnej.

Piknik w Wólce Radzymińskiej to też dobry pomysł na sobotni obiad bądź kolację. Dzięki lokalnym producentom i darczyńcom od południa będzie można usiąść przy talerzu gorącej grochówki, mięsie z grilla, bigosie, albo kawie i cieście.

Pieniądze ze sprzedaży, licytacji i prowadzonej kwesty zostaną przekazane na leczenie nowotworu naszej sąsiadki. Więcej informacji na Facebooku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Radzymińskiej.

https://www.facebook.com/events/905988061207559?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D