Powszechny Spis Rolny 2010 zakończony

W dniach od 1 września do 31 października 2010 r. na terenie gminy Nieporęt, a także na terenie całego kraju odbywał się Powszechny Spis Rolny 2010 r. Był to projekt unikatowy w skali światowej, który zakończył się pełnym sukcesem. Przeprowadzony został bez użycia papieru, w oparciu o nowoczesną technologię i rozwiązania informatyczne XXI wieku.

Prawie 12 000 rachmistrzów i 400 ankieterów statystycznych pracowało przy realizacji spisu rolnego na tereni całego kraju. Na terenie gminy Nieporęt pracowało czterech rachmistrzów, którzy odwiedzili i spisali przeszło 400 gospodarstw rolnych. Dokładne dane odnośnie ilości spisanych gospodarstw rolnych przez rachmistrzów, ankieterów statystycznych, którzy realizowali wywiady telefoniczne, a także ilości respondentów, którzy dokonali samospisu przez internet na terenie gminy Nieporęt będzie znana po opracowaniu zebranych danych przez Główny Urząd Statystyczny w późniejszym terminie.

Gminny Komisarz Spisowy i Gminne Biuro Spisowe w Nieporęcie serdecznie dziękują Państwu za udział w spisie rolnym oraz życzliwość i zaufanie w stosunku do rachmistrzów.