I Grand Prix Nieporętu w pływaniu

Głównym organizatorem zawodów był UKS Fala Nieporęt, od kilku lat trenujący w Aquaparku „Fala”. Założycielem i Prezesem UKS Fala jest Pan Bartosz Krawczak, który z powodzeniem szkoli młodych adeptów pływania.

Do Aquaparku Fala w Stanisławowie Pierwszym przyjechało ponad 200 młodych zawodników z profesjonalnych klubów pływackich: MKS Polonia Warszawa, BUKS Warszawa, UKS GOS Raszyn, UKS Delfin Legionowo, G8 Bielany. W zawodach wzięli udział także zawodnicy z lokalnych klubów UKS Fala Nieporęt i UKS Pogoń Józefów, którzy godnie reprezentowali Gminę Nieporęt, zdobywając medale i nagrody w większości konkurencji. Najlepsi zawodnicy uhonorowani zostali 84 medalami w 28 konkurencjach.

Na I Grand Prix Nieporętu w pływaniu przybył wójt Maciej Mazur, który wręczył medale i nagrody rzeczowe.

Organizator zawodów – UKS Fala Nieporęt – dziękuje kierownictwu Urzędu Gminy Nieporęt i Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Nieporęt za współudział w organizacji imprezy, a także głównym sponsorom nagród firmie MONTING Sp. z o.o. oraz firmie TORK. Ogromne podziękowania należą się także sędziom zawodów, ratownikom WOPR-u, rodzicom i opiekunom młodych zawodników, a także sympatykom pływania z gminy Nieporęt za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia.

Wyniki zawodów
(plik .docx do pobrania)

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto