POLOmarket już otwarty

Tuż przed godziną 9.00, przy jeszcze zamkniętych drzwiach, odbyła się uroczystość poświęcenia placówki handlowej przez księdza Jerzego Sieńkowskiego, w której uczestniczyli zaproszeni goście, m.in. zastępca wójta Alicja Sokołowska, sekretarz Barbara Kopcińska, radni Zenobia Sołtys oraz Andrzej Olechowski.

O wyznaczonej godzinie rozpoczęły się zakupy. Firma POLOmarket przygotowała w dniu otwarcia liczne atrakcje dla klientów. Stu pierwszym (pełnoletnim) wręczono po butelce szampana, a na wszystkich czekał dwudziestokilogramowy tort, z hasłem sieci – POLOmarket twój ulubiony. W zorganizowanym konkursie, po oszacowaniu wartości wyeksponowanych zakupów, można było wygrać atrakcyjny sprzęt gospodarstwa domowego. Zwycięzca podał kwotę, różniącą się od właściwej jedynie 4 złotymi! Na zewnątrz częstowano kiełbaskami z grilla, wystąpił też zespół muzyczny.

Nowo otwarty sklep na Placu Wolności w Nieporęcie już cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Codziennie czekają na nich promocje cenowe i szeroki asortyment towarów. Życzymy udanych zakupów!

Zapraszamy do galerii foto