„Rodzice – Dzieciom” – zakończenie karnawału w Nieporęcie

Rada Rodziców, Dyrektor Edyta Kuś oraz pracownicy szkoły przygotowali wyśmienitą i pełną niespodzianek zabawę ostatkową dla wszystkich dorosłych przyjaciół szkoły pod hasłem – Rodzice Dzieciom.

Korytarz szkolny na chwilę zamienił się w kameralną salę balową za sprawą niezastąpionego rodzica pana Piotra Sadowskiego, który zapewnił oświetlenie i sprzęt nagłaśniający oraz rodziców uczniów, którzy przygotowali dekoracje. Dzięki nim powstał disco-parkiet, którego nie powstydziłby się żaden klub, nawet w Rio. Goście bawili sie w rytmie przebojów granych przez DJ-a, panią Monikę Kamińską -Thomas, która tego wieczoru poprowadziła karnawałową zabawę, organizowała Line Dance oraz inne taneczne szaleństwa.

Na stołach królowały wyśmienite ciasta upieczone i dostarczone przez rodziców – przyjaciół szkoły oraz potrawy przygotowane przez restaurację Dolce Vita.
W przerwach między tańcami odbyły się licytacje prac dzieci, romantycznego noclegu w jednym z warszawskich hosteli oraz losowanie nagród wśród uczestników zabawy. Dzięki licznym sponsorom, a było ich naprawdę dużo, prawie każdy z gości opuścił zabawę z miłym upominkiem…

Dochód z imprezy: 1293,41 przeznaczony zostanie na zakup profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego dla szkoły.
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, a zwłaszcza tym, którzy włączyli się w przygotowanie całej imprezy.