ToBeUp (and Company) z Nieporętu w finale konkursu PIOSENKA NA EURO!

Zespół ToBeUp (and Company) z Nieporętu nagrał piosenkę na Euro pt; POLSKO WALCZ i wystartował w 2) kategorii konkursu – „interpretacja znanej piosenki”. Wstępne głosowanie na Facebooku wyłoniło finalistów, w grupie których zespół ToBeUp znalazł się na pierwszym miejscu w swojej kategorii. Ostatecznie o wyborze piosenki zdecydują głosy kibiców, którzy wybiorą jednego zwycięzcę w każdej kategorii, poprzez głosowanie smsowe.

Aby zagłosować trzeba wysłać sms na numer 72 466 o treści : c.05 , koszt sms to 2 zł +VAT.

Konkurs trwa do 28 marca 2012r. do godz. 20.00 . Na stronie piosenkanaeuro.pl można wysłuchać wszystkich piosenek z 1) i 2) kategorii.

Wierzymy, że mieszkańcy naszego powiatu pomogą nam wygrać ten konkurs, a tym samym razem z nami wpiszą się do historii organizacji EURO 2012.
Mamy nadzieję, że wspólnie wyśpiewana piosenka poprowadzi naszą reprezentację prosto do zwycięstwa. WYŚPIEWAJMY NASZYM SUKCES !

Zespół wokalny ToBeUp
to grupa rozśpiewanych dziewczyn, które połączyła wspólna pasja i miłość do muzyki. Dziewczyny od lat doskonalą swoje umiejętności wokalne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Nieporęcie pod kierunkiem instruktorki Moniki Kamińskiej –Thomas.
Na swoim koncie mają wiele prestiżowych nagród w konkursach piosenki oraz wiele występów podczas okolicznościowych imprez, eventów, pikników, a także udział pierwszej edycji programu X-Factor, w którym zakwalifikowały się do pierwszej 40 z kilku tysięcy uczestników. W skład zespołu wchodzą:
Karolina Gera, Agnieszka Krasowska, Klaudia Pietrucha, Paulina Wilgos, Katarzyna Wojciechowska

Zespół ToBeUp wsparli gościnnie mali kibice…
and Company – czyli grupa rozśpiewanych uczniów z klas sportowych Szkoły Podstawowej w Nieporęcie, rozkochanych w sporcie fair play i muzyce.

Dlaczego my? Bo nie jesteśmy wielkimi gwiazdami, ale za to jesteśmy pełni autentycznego entuzjazmu. Umiemy czerpać radość ze wspólnego śpiewania i chcemy tą radością zarażać innych.

Pomysł na piosenkę powstał z potrzeby chwili.
Powoli wszystkich ogarniają emocję związane z Euro 2012 oraz budzą się nadzieje na zmartwychwstanie naszej rodzimej reprezentacji.
Postanowiliśmy zaznaczyć bezpośrednio swoje zaangażowanie w bezpiecznej rywalizacji, jaką jest konkurs piosenki. Wystartowaliśmy w kategorii 2), ponieważ chcieliśmy, aby nasza piosenka mogła być śpiewana przez wszystkich fanów sportu. Dzięki temu, że melodia jest znana, porywająca i rytmiczna, a tekst łatwy do zapamiętania, mamy nadzieję, że to nasz utwór właśnie może stać się piosenką – „bronią” kibiców.
Tekst do muzyki Yellow Submarine zespołu The Beatles napisała instruktorka zespołu.