II Miniolimpiada Sportowa dla Przedszkolaków

9 czerwca wszystkie grupy przedszkolaków, wraz ze swoimi wychowawczyniami i dyrektor Elżbietą Zielińską, stanęły w gimnazjalnej auli. Zebranych powitała dyrektor Gimnazjum Barbara Skrzypkiewicz , a następnie rozpoczęła uroczystość, życząc małym sportowcom samych sukcesów.

Dzieci rywalizowały między sobą i grupowo w wielu konkurencjach. Najlepsze ze starszych grup okazały się Żabki, II miejsce zajęły Jeżyki, a III – Motyle. Wśród młodszych dzieci na najwyższym stopniu podium stanęły Biedronki, II miejsce zajęły Krasnale, a na trzeciej pozycji uplasowały się Pszczółki.
Za najwyższe wyniki w rywalizacji indywidualnej mali sportowcy otrzymali medale, które wręczyła dyrektor Przedszkola, Elżbieta Zielińska.

Po trudnych zmaganiach przedszkolaki powędrowały do szkolnej biblioteki, gdzie pan bibliotekarz, Artur Słabowski, zaprosił wszystkich do obejrzenia przedstawienia, przygotowanego przez uczniów klasy artystycznej II a, pt. „Nie ma tego złego …”. Po uczcie duchowej każda grupa wykonała pamiątkowe zdjęcie z młodymi aktorami i otrzymała kolorowanki z wizerunkiem znanych postaci baśniowych.

To było bardzo udane przedpołudnie. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy powróciły do przedszkola, a wolontariusze z Gimnazjum jeszcze raz udowodnili, że można na nich polegać.