Zimowy wypoczynek

Od 12 do 20 lutego dzieci przebywały na zimowisku w Bukowinie Tatrzańskiej. Zakwaterowane zostały w ośrodku wypoczynkowym „Harnaś”, który w pełni dostosowany był do ich potrzeb. Program zimowiska był atrakcyjny i dobrze zaplanowany. Przede wszystkim uczestnicy mieli okazję uczyć się oraz udoskonalać pod okiem wykwalifikowanych instruktorów jazdę na nartach oraz na snowboardzie.

Był też czas na zwiedzanie Krupówek, wycieczkę na Polanę Wiktorówki, gdzie znajduje się piękna kaplica Matki Bożej Jaworzyńskiej, dwie wyprawy do aquaparku, dyskoteki, karaoke oraz wiele innych atrakcji. Pobyt na zimowisku w Bukowinie okazał się bardzo udany i na pewno jeszcze przez długi czas wszystkim uczestnikom będą towarzyszyć wspomnienia z nim związane.

Drugi tydzień ferii rozpoczęliśmy (niektórzy bardzo zmęczeni i niewyspani po 9-dniowym zimowisku) od zajęć z papieroplastyki oraz gier i zabaw ruchowych. Na zajęciach plastycznych dzieci robiły maski karnawałowe oraz kwiaty z krepiny. Wykazały się ogromnym talentem, a wykonane prace były bardzo ładne.

22 lutego dzieci pojechały do kina Silver Screen na film pt. „Miś Yogi” w 3D, który zrobił prawdziwą furorę. Po filmie udaliśmy się na basen Olimpijski Warszawianka, gdzie wszyscy świetnie bawili się na zjeżdżalniach, w jacuzzi oraz w części basenów dla dzieci.

23 lutego odbyła się wycieczka do Rodzinnego Centrum Rozrywki Hulakula oraz do Mc Donaldsa. W Hulakula najmłodsi uczestnicy wyjazdu aktywnie spędzili dwie godziny na placu zabaw wśród kulek, zamków oraz zjeżdżalni. Natomiast starsi uczestnicy wycieczki spędzili czas na grze w kręgle.

24 lutego odbyły się warsztaty kulinarne oraz artystyczne. Na zajęciach kulinarnych dzieci wykonały przepyszne kolorowe kanapki oraz naleśniki z dżemem i czekoladą. Natomiast podczas zajęć artystycznych dzieci tworzyły biżuterię według własnych projektów. Dzień zakończył się balem karnawałowym w Gminnym Ośrodku Kultury w Nieporęcie.

W ostatnim dniu ferii wybraliśmy się ponownie do GOK w Nieporęcie, tym razem na bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że po raz kolejny mogliśmy w tak
atrakcyjny sposób spędzić zimowe ferie.

Zimowisko w Bukowinie Tatrzańskiej

Zapraszmy do galerii